Вчені знайшли унікальний спосіб виживання людей, якщо ми раптово втратимо здатність дихати ротом і носом, провівши тести на свинях і мишах.
Дану публікацію розмістили на порталі «DailyStar»
Згідно з новим звітом в журналі Clinical and Translational Resource and Technology Insights, група вчених провела серію експериментів на свинях і мишах, заснованих на повільному метаболізмі черепах.
Це включало очищення кишечника тварин, щоб витончити слизову оболонку, тим самим зменшивши бар'єр для кровотоку. Потім їх помістили в кімнату з нестачею кисню.
Вважається, що через те, що черепахи мають такі підкладки, вони можуть дихати через попу і здатні вижити взимку.
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Згідно зі звітом, в якому не вказано, звідки прибула група вчених: "Контрольні тварини, позбавлені дихання і не отримували вентиляції кишечника, померли приблизно через 11 хвилин. Тварини, які отримували вентиляцію кишечника без його очищення, виживали майже в два рази довше, близько 18 хвилин, що вказує на деяке поглинання кисню. Нарешті, 75% тих тварин, які були очищені і отримали кисень під тиском в пряму кишку, вижили протягом години, загальної тривалості експерименту. Схоже, це доводить, що миші та свині здатні до кишкового дихання при правильних умовах".
Згідно з їхніми висновками, тепер вони вважають, що інші ссавці, такі як ми, прості смертні, також можуть вижити, дихаючи через попи.
Але перш ніж ви підете і почистіть свій кишечник — будь ласка, не намагайтеся це зробити — вони шукають менш небезпечні способи досягнення аналогічних результатів, наприклад, з допомогою рідин, багатих киснем, таких як перфторвуглероди.
Ніяких випробувань на людях ще не проводилося, і поки неясно, чи є які-небудь плани зробити це.
Також не уточнюється, в якій ситуації цей новонабутий навик може бути корисний людям.