Вийшов перший повноцінний трейлер фільму "Тор: любов і грім", і він якимось чином знайшов новий кут у подорожі головного героя Кріса Хемсворта. На цей раз ми також детально розглянемо Крістіана Бейла в ролі Горра-м'ясника-бога, галактичного вбивцю, "прагне до зникнення богів".

Дану новину розмістили на порталі «theverge»

Є також більше кадрів Валькірії (Тесса Томпсон), що обіграють деякі взаємодії, які вона матиме з Джейн Фостер (Наталі Портман), яка, як ми бачили в тизер-трейлері, володіє М'єлніром, і навіть швидкий спалах деяких охоронців (друзів Галактики).

Отже, хто носить титул могутнього Тора і чим Джейн займалася останні вісім років, сім місяців і шість днів? Ми ще не знаємо, але ми знаємо, що крім повернення яскравої колірної схеми, яку режисер Тайка Вайтіті переніс з фільму "Тор: Рагнарек", схоже, в магазині є чорно-білий сегмент в стилі Снайдера - коли Горр стикається з героями MCU.

Тор

Популярні новини зараз

Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати"

Максим Галкін показав вічно молоду дружину Аллу Пугачову - з кожним роком все красивіша: "Очей не відірвати"

Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"

"В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро

Показати ще

Не дивно, однак, що жоден з цих елементів не є настільки ж важливим, як рух пальця від самого Зевса (Рассел Кроу). Очікуйте побачити все вищеперелічене і, звичайно ж, Тайку Вайтіті в ролі Корга, коли "Тор: любов і грім" з'явиться в кінотеатрах 8 липня 2022 року.