Коли собака підбігає до кішки, вона робить це з цікавості і бажання зрозуміти, чим же вона є. Кішка ж може просто втекти, провокуючи собаку на переслідування, або провести удар лапою по собачому особі. Тому що, коти є менш соціальними тваринами, ніж собаки.

Зоологи, вивчаючи питання ворожнечі між двома цими видами, прийшли до думки, що у кішки відсутня страх - у них просто немає бажання контактувати. Вони цінують свій особистий простір і добре існують на самоті. При шипінні або втечі кішки від собаки, включаються інстинкти.

Вигул собак, скріншот

Проблема ще й у вираженні емоцій. Виляння хвостом, що для собаки означає прояв радості, для кішки - проявом агресії або занепокоєння. Поза підпорядкування у собаки, коли вона гнеться і притискає вуха, для кішок виступає сигналом про атаку, так як самі користуються цим жестом.

Собаки виступають більш соціальними, цікавими і енергійними тваринами, ніж кішки - спокійні і самостійні.

Популярні новини зараз

Дружина зірки національної збірної замовила кілера: хотіла позбутися за $1,3 млн

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Перший сніг і різкі заморозки, українців попередили: "Чекайте на аномалію"

Показати ще

Нагадаємо, чоловікові ніколи в житті не можна говорити ці фрази: топ-5 руйнівних виразів. Ведучий "Кохання на виживання" і психолог Олег Кензов розповів, чим замінити руйнують фрази в спілкуванні з чоловіком. Він розповів, що одні фрази можуть мотивувати кохану людину ставати краще, а інші можуть руйнувати відносини.

Як повідомляв "Знай.uа", кращі анекдоти на 2 серпня навчать відпочивати від дружини і вибирати сторожову собаку.

Знай.uа писав про випадок, де з бридкого каченяти в розкішну леді: дівчина за допомогою косметики показала неймовірну перевтілення.