Карантин, самоізоляція і нудьга зводять з розуму людей  не тільки в Україні, але і у всьому світі. Розрядити обстановку вирішив бренд Jacquemus на чолі з його засновником Симоном Портом Жакмюсом. Жакмюс і команда запустили цікавий флешмоб #jacqumusathome, завдання якого    розважити всіх, хто волею злісного COVID-19 опинився на самоізоляції і зробити наше карантинне життя трішки яскравішим!
Справа ось у чому: ви повинні створити цікаву інсталяцію (без обмежень у польоті фантазії). Головні умови: 

  • Зобразіть людське обличчя;

  • Використовуйте речі бренду Jacquemus

Має вийти смішний чоловічок. Кращі роботи з тегом #jacqumusathome дизайнер відбере особисто і розмістить у своєму Instagram. Ось, які роботи вже вийшли: 

Жакмюс 1

Популярні новини зараз

Собаки, що вміють говорити та писати – які надсекретні експерименти проводив Гітлер під час війни

Скандальна Асмус показала фотографу те, що бачив тільки Харламов

Зеленський без маски вийшов до журналістів з радісними новинами, повне відео

Медики виявили нові небезпечні симптоми коронавірусу, як розпізнати захворювання

Показати ще

Будьте здорові й веселі, незалежно від обставин навколо! І нехай ніякої коронавірус не забирає у вас присутності духу. Будь-яку заразу можна пережити з посмішкою.

Як повідомляв портал "Знай.іа", в Україні вимагають ввести надзвичайний стан. Міністр закликав народних депутатів проголосувати за введення надзвичайного стану в країні через коронавіруса.

Також Знай.іа" писав, у Зеленського розповіли, як пенсіонерам уникнути смертей від коронавіруса   відео. Серед бабусь і дідусів зареєстровано найбільше смертей по всьому світу