Послання з минулого завжди з трепетом обговорювалися людьми протягом багатьох десятиліть. Одними із найбільш загадкових передбачень вважають передбачення провидиці Ванги. Вона пророкувала кінець світу у 21 столітті, якому передуватиме ряд катаклізмів та дивних подій.

Згідно з архівними записами пророцтв великої провісниці, їй вдалося передбачити події, за якими послідує масове нашестя загадкових високих істот з довгими ногами.

У своїх писаннях провидиця казала про "ластоногих, що прийшли з вогню". Вчені довго не могли розшифрувати послання, але на розгадку їх наштовхнули природні аномалії останніх місяців. У тексті Ванги було сказано: "Прийде великий вогонь, який породить новий вид живого. Це жива буде жадібним і ревнивим до всіх інших. Воно прийде зі срібною змією, буде крокувати високо, ступати важко".

Експерти нарешті змогли скласти пазл. На їхнє переконання, великий вогонь - це пожежі, яких у 2019 році була велика кількість (у Сибіру, що в Росії та у Південній Америці). Саме це перші вісники загибелі усього живого.

Популярні новини зараз

Головні події понеділка, 14 жовтня: тисячі українців на Майдані, падіння рейтингу Зеленського та заява Кремля

У жовтні відбудеться індексація доходів: кому пощастить отримати більше грошей

Кондратюк і Полякова посварилися на "Х-фактор", Каменських і Шуров шоковані: відео

Нікітюк в бікіні показала, як її відшмагали в лазні: гаряче відео

Показати ще

Однак, судячи з текстів Ванги, справжня катастрофа почнеться після пожеж, коли з'являться якісь "срібні змії". На думку уфологів, під цією фразою провидиця розуміла інопланетні кораблі, а "ластоногі" - прибульці з Нібіру. Виходить, що ці страшні тварюки з пророцтва атакують Росію вже зараз, адже основні осередки загоряння були погашені, вважають експерти.

Крім цього, з сибірських лісів приходять дивні кадри, на яких видно сліди великого розміру на землі. На думку очевидців, сліди від ступень могли перевищувати людські в кілька разів. В деяких селах люди стали розповідати про "високих людей", які бродять по околиці лісів.

Більш того, у глинистих породах Забайкалля були виявлені порожні яйця невідомого походження. На думку біологів, самка відклала яйця в глину саме в розпал пожеж, коли температура ґрунту була підвищена. Вони вважають, що це могло посприяти швидкому дозріванню організму.

Нагадаємо, що прибульці з Нібіру почали діяти: винищення землян почнеться з хвилини на хвилину, відео.

Як повідомляв портал Знай.ua, прибульці з Нібіру терміново летять на Землю.

Також портал Знай.ua писав, що осколки планети-ката мчать прямо на голови мільярдам людей.