Британський підліток виростив каченя з яйця, купленого в супермаркеті.
Як пишуть Daily Mail, чотирнадцятирічний Уільям Аткінс (William Atkins) вирішив перевірити міську легенду про те, що яйце з супермаркету може вилупитися у відповідних умовах.
Через 28 днів після покупки півдюжини качиних яєць, підліток був винагороджений за свою допитливість народженням пухнастого каченяти.
"Каченя надто чарівний і вже видає звуки, — говорить Вільям, притискаючи жовтого пухнастого каченя, з кличкою якого ще не визначилися .
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Школяр з Саттон-Колдфілд купив качині яйця вартістю 2,30 фунтів стерлінгів (близько 70 гривень) і помістив їх в 40 інкубаторів, куплених на eBay.
З цього моментах каченя продовжував зростати під шкаралупою і з кожним днем ставав все більше і більше. Три тижні потому яйце почало розгойдуватися, а через кілька днів крихітний каченя вирвався на білий світ.
"Ідея виникла після сімейного спору про те, чи може щось вилупитися з яйця, купленого в супермаркеті, так як воно не повинно бути запліднено", — пояснив підліток.
Спершу хлопчик вирішив перевірити теорію на перепелиних яйцях. Нічого не сталося. Тоді він купив півдюжини курячих та качиних яєць.
Представник компанії Clarence Court, яка виробляє яйця, заявив, що шанси на вилуплення каченя "дивно малі", але цілком можливі.
"Наші качки живуть в невеликих зграях і мають доступ на вулицю. У цьому рідкісному середовищі на відкритому повітрі наші качки можуть привертати увагу диких птахів. Тому, незважаючи на те, що контакти між самцями і самками рідкість, це не виключено", — заявив виробник.
Нагадаємо, чи є реальна користь від курячого бульйону.
Як повідомляв портал "Знай.uа", білкові сполуки, які містяться в організмі лам і верблюдів, послужили основою для вакцини нового покоління проти грипу.
Також "Знай.uа" писал, що крихітні дози псилоцибінових грибів стимулюють творчі ідеї.