Над призначенням глави нової помісної православної церкви в Україні митрополита Епіфанія посміялися в гумористичному шоу.
У новому випуску шоу "Чисто News", студії "Квартал 95", також глузували над тим, як для Петра Порошенка закупили два нових автомобіля та про підвищення тарифів на опалення в країні. Відео опубліковане на офіційній сторінці кварталівців в YouTube.
"Відео вийшло під з назвою "Нові мерседеси для Порошенка - Чергове ІЗНАСІРОВАНІЄ українців". У цьому випуску брали участь Валерій Жидков і Євген Кошовий. Вони обговорили такі теми як: боротьба з глобальним потеплінням в Україні на яке виділили 35 млн. євро, про процедуру розмитнення авто в Україні, те як депутати узаконили віскі, та оголений забіг в центрі Києва", - зазначається.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що телеканал "1+1" відреагував на скандал, що розгорівся після того, як співачка-трансгендер Зианджи (раніше Борис Апрель) зробила незвичайне заяву на гумористичному номері у передачі "Ліга сміху" який належить "Студії Квартал 95". Телеканал вибачився за "не зовсім коректний жарт".
"ПриватБанк" ставить нові ліміти для готівки: скільки реально можна зняти і де
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Мобілізованим доведеться розкошелитися: чим забезпечить держава, а що треба купувати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Як повідомляв портал "Знай.иа", отрыв Зеленського, який займає другу позицію, від Порошенка, який йде третім, зростає.
"Знай.иа" писав, що співачка Зианджа, відома по участі в "Голосі країни" звинуватила студію і Зеленського в гомофобії.