1. Переконайтеся, що кіт не в будинку. Коти люблять забиратися в ящики і спати в затишному місці. Перш, ніж піднімати тривогу і викликати паніку, необхідно повністю переконатися, що кіт дійсно пропав. Використовуйте всі прийоми, щоб покликати котика. Приміром, шарудіти пакетами з їжею, або ж голосно покликати свого вихованця по імені.
2. Знайдіть помічників і огляньте ділянку навколо будинку. Якщо кіт пропав недавно, то не потрібно панікувати. Приміром, друзі, чи члени родини допоможуть вам знайти кота, якщо він знаходиться в межах вашого дому або саду. Це істотно заощадить ваш час.
3. Зателефонуйте в поліцію. Якщо у вас породистий кіт, то варто піти ділянку. Породисті коти коштують недешево, тому бувають випадки крадіжок. Не забудьте взяти з собою фото і опис, а також назвати кличку. Правоохоронні органи допоможуть вам швидше знайти свого улюбленого вихованця.
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
4. Організуйте нову пошукову групу в 17-20 годин вечора. Повторіть пошуки ввечері, якщо вам не вдалося знайти тварину вдень. Коти полюють ночами. Вони не люблять шум і можуть вийти з притулку, коли на вулиці стане тихо. Не забувайте, що коти добре бачать у темряві.
5. Рухайтеся від дверей до дверей. Коти можуть забратися в сусідський будинок у пошуках їжі або місця для сну. Не соромтеся дзвонити у двері. Почніть з прилеглих будинків і потихеньку віддалятися по периметру. Не забудьте взяти з собою фотографію кота. Швидше за все, ваш вихованець захотів поласувати їжею сусідів, і непомітно міг пробратися до них в будинок. Якщо ваші сусіди знають вашого кота, вони відразу ж підкажуть де він знаходиться, або ж в якому напрямку він втік.
Нагадаємо, що новогодние праздники приближаются і пора задуматися про те, що подарувати близьким і друзям.
Як повідомляв портал Знай.uа количество сердечных нападів різко зростає напередодні Нового Року та Різдва.
Також портал Знай.uа писав про головних заборони на Новий рік, якими не можна знехтувати.