Очікування відпустки і сам процес відпочинку - це радості життя. А от повернутися на роботу після відпочинку буває дуже складно. Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун опублікувала на своїй сторінці в Facebook корисні рекомендації від психолога-психотерапевта про те, як пережити переломний момент — вихід з відпустки на роботу. Про це читайте в матеріалі Clutch.
Харчуйся правильно
За дослідженнями, на відпочинку ми зазвичай дозволяємо собі більше шкідливих продуктів, отже, система травлення вимагає відновлення. Після відпустки потрібно постаратися повернути в свій раціон корисні продукти.
Висипайся
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Заплануй час так, щоб перед роботою або навчанням поспати не менше 7-8 годин. Прокидайся трохи раніше, щоб без поспіху налаштуватися на трудовий день і неспішно зібратися.
Відсторонюйся від стресу
Побудь неробою
Не переживай, якщо робочі плани поки що розбиваються в пух і прах. Почни планувати відпочинок, а вже потім перейди до роботи.
Рухайся
Якщо ти багато сидиш — надолужуй активність в інший час. Легка розминка вранці — прекрасний початок дня. Не піднімайся на ліфті, вибирай сходи, більше ходи пішки різними маршрутами.
Не берись за складні завдання
Не забувай про перервах
Намагайся робити перерви кожні 2-3 години хоча б по 10-15 хвилин в процесі робочого або навчального дня. Як раз в цей час можна трохи розім'ятися.
Побалуй себе
Побалуй себе після роботи або навчання тим, що приносить тобі задоволення . Це може бути приємна прогулянка, шоппінг, відвідування театру або похід у кіно.
Нагадаємо, людей з підозрою на інсульт потрібно терміново госпіталізувати, і ні в якому разі не чекати, поки симптоми пройдуть самі.
Як повідомляв Знай.ua, японські вчені з'ясували, що занадто короткий і занадто довгий сон підвищує ризик розвитку деменції і передчасної смерті у людей старше 60 років.
Також Знай.ua писав, що категорично не можна робити перед сном.