Тетяни Анікєєва, медичний директор напрямку "Дорослі" МС "Добробут", розвіяла найпопулярніші міфи про тренування, які давно і щільно засіли в наших головах. Про те, як займатися спортом з користю для фігури і без шкоди для здоров'я читай в матеріалі Clutch.
1. Мені не потрібен тренер
Найбільша помилка - тренуватися самостійно. Тільки тренер може почути вашу задачу і підібрати під неї правильне тренування.
2. Займатися можна в будь-який день, головне - бажання
Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Під час і три дні після менструації шкідливо займатися активним фітнесом. М'язи просто не можуть витримати те навантаження, яке для тебе розробив тренер. Тому виконуй більш легкі вправи.
3. Чим більше займаєшся - тим краще
4. Можна обійтися без розминки
М'язи і зв'язки потрібно обов'язково розігріти і підготувати до тренування. Так ми поступово посилюємо кровотік в м'язах і плавно готуємо серце до більш інтенсивного навантаження.
5. Я їм, що хочу, так як займаюся фітнесом
Схуднення на більш ніж половину залежить від харчування. Тому об'їдатися солодким і намагатися зігнати все це в залі не вийде.
6. Можна качати тільки певні м'язи
Важливо чергувати навантаження на різні групи м'язів, тому що м'язам потрібен час, щоб відновитися.
7. Якщо хочеш схуднути - вибирай інтенсивні навантаження
М'язи, в тому числі і серце, не люблять занадто тривалі тренування. Якщо ви довгий час не займалися спортом, то корисно поступово збільшувати навантаження.
8. Якщо відчуваєш біль в тілі - значить, відмінно потренувалася
Якщо під час тренування ти відчула запаморочення, біль в будь-якій частині тулуба, або у тебе з'явилася задишка, то зроби перерву. Ці симптоми вказують на те, що варто зменшити навантаження.
9. Протягом тренування потрібно випивати 1,5-2 л води
10. Можна обійтися без заминки в кінці тренування
Завдяки затримці знижується м'язова напруга і регулюється робота серця. Це займе всього 5-10 хвилин в кінці тренування і допоможе організму перейти в спокійний стан.
Нагадаємо, ранкова пробіжка цілком може стати бажаною звичкою, а не щоденною борошном, якщо використовувати деякі поради фахівців.
Як повідомляв Знай.ua, 7 правил ідеальної фігури від красунь-знаменитостей.
Також Знай.ua писав, міжнародна група вчених з британського університету Бата провела серію досліджень, в результаті яких зуміла з'ясувати, який сніданок є оптимальним для організму людини.