Пропутінська кандидатка у президенти Франції Марін Ле Пен з тріском програла вибори, набравши 33,94% голосів.
Користувачі соцмереж висміяли поразку представниці "Національного фронту", на яку сильно розраховував президент Росії Володимир Путін. Видання Politeka опублікувало підбірку фотожаб.
Школярам скасували традиційні іспити: як проходитиме вступна кампанія
Зимові канікули і відключення світла: скільки будуть відпочивати виші
Суд скасував призов і поставив ТЦК на місце: які дії визнали незаконними
Навіть якщо є відстрочка або бронь: у ТЦК дали чоловікам 7 днів
Французьку невдачу Кремля зобразили у вигляді відомої приказки "як фанера над Парижем". У соцмережах також пригадали, що Ле Пен профінансували у російському банку, тож тепер їй доведеться віддавати борг.
Зазначимо, що Ле Пен визнала свою поразку та привітала Макрона з перемогою після оголошення офіційних результатів.
Під час передвиборчої кампанії Ле Пен зустрічалась із Путіним. Вона заявляла про наміри вивести Францію з ЄС та визнати анексію Криму.
Як повідомляв портал "Знай.ua", у Кремлі довгий час не реагували на перемогу Макрона, адже, судячи зі всього, були засмучені поразкою Ле Пен.