Кількість потерпілих після жорстокого нападу на пасажирів чоловіка з сокирою на вокзалі Дюссельдорфа зросло до 9 осіб.
Про це повідомляє DW.
Медики повідомили, що до них звернулося ще двоє громадян з невеликими травмами. До цього було відомо про сімох постраждалих, серед яких четверо осіб знаходять у лікарні з серйозними пораненнями.
Правоохоронці вже затримали кривдника та розслідують справу. За інформацією поліцейських, 39 –річний чоловік, виходець із Югославії, у четвер, 9 березня, напав з холодною зброєю на людей, які чекали прибуття поїзда на вокзалі Дюссельдорфа.
Після цього зловмисник намагався втекти від поліції, стрибнувши з моста, від чого сильно травмувався.
Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей
Більше не безкоштовно: ПриватБанк почне брати гроші з 1 січня
Одна з країн ЄС масово депортує українців: кого відправляють додому
Заступник голови одеської податкової Хандусенко всього за кілька років став мільйонером
За попередніми даними, чоловіка вважають психічно неврівноваженим, тому буде проведена додаткова медична експертиза.
Як повідомляв раніше інформаційний портал "Знай.ua", вчора чоловік з сокирою накинувся на пасажирів вокзалу Дюссельдорфа, але постраждав і сам при спробі втечі. Зловмисника затримали, зараз він перебуває на лікуванні. Правоохоронці припустили, що він діяв не один.