Подружжя з Франції постало перед судом в Марселі за те, що в 2013 році купило немовля у румунської сім'ї за 8 тисяч євро і старий автомобіль BMW.

Майк і Кармен Горган визнають, що заплатили за дитину гроші, проте винними себе не вважають.

"Ми не думаємо, що зробили щось погане. Ми врятували дитину від бідності. Якби не ми, вона могла б померти ", - заявили вони.

За словами жінки, хлопчик була сьомим у родині, яка запропонувала купити його, і грошей на виховання немовляти там не було. За словами французів, для них прийомний син став "подарунком від Бога", оскільки вони безуспішно намагалися завести своїх дітей протягом десяти років.

Парі загрожує покарання у вигляді штрафу в розмірі від 30 тисяч євро або два роки тюремного ув'язнення.

Популярні новини зараз

Загальна мобілізація в Україні: які види повiсток існують, і чи означають вони негайне відправлення на фронт

Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

Показати ще

Окрім подружжя Горган, на лаві підсудних опинилися четверо громадян Румунії, які передали дитину французам. Вони підозрюються в торгівлі людьми, а також у скоєнні низки інших злочинів.

Самі підозрювані свою провину заперечують, пояснюючи, що передана дитина була подарунком. У разі, якщо їх винність буде доведено, їм загрожує до 10 років в'язниці.