Представники розвідки США заявили, що теракти у Парижі могли здійснити терористи іншої організації - Аль-Каїди, у той час, як відповідальність за ці події взяла на себе "Ісламська держава".
Про це повідомляє американський телеканал NBC із посиланням на джерело із центру по боротьбі з тероризмом.
"Ми не можемо точно стверджувати, що це була Аль-Каїда, ІДІЛ, або якась інша організація. Але це точно якесь сунітське угрупування", - заявив працівник центру.
За його словами, рівень складності цих терактів більше нагадує саме Аль-Каїду, ніж "Ісламську державу".
"Наша розвідка збиратиме докази та вивчатиме факти", - додав представник антитерористів.
Мораторій не рятує: українці стрімко накопичують борги за комуналку
Соціальні виплати призупинили: чому та кому їх заблокували
Чи можуть ТЦК вломитися у будинок: адвокат чітко окреслив межі повноважень
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Читайте також: Теракти в Парижі: понад 153 людини загинуло та сотні поранені
Нагадаємо, кілька організованих терактів сталися у Парижі сьогодні вночі. Загинули більше 150 осіб. Терористи ретельно спланували свій напад та обрали людні місця.