Глава фонду "Іннопрактика" Катерина Тихонова дала інтерв'ю агентству "Інтерфакс", в якому розповіла про те, як фонд допомагає молодим вченим "пробитися в реальне життя", через так званий learning by doing.

Розмову з Тихоновою агентство публікує у четвер, 22 жовтня.

Тихонова розповіла в інтерв'ю, про те для чого був створений Центр інтелектуального резерву при МГУ. За словами глави "Іннопрактики" - фонд допомагає молодим вченим.

Згідно з розслідуванням РБК, яке було опубліковано в січні 2015 року, Тихонова в 2012 році була власником фонду "Національне інтелектуальний розвиток". Належить їй і "Центр національного інтелектуального резерву". Разом ці дві організації, як пізніше з'ясував ФБК, створили компанію "Іннопрактика".

Читайте також: Доньку Путіна назначили заступником проректора МДУ

Популярні новини зараз

Українцям спишуть комунальні борги: кому більше не надсилатимуть платіжок

Пенсіонерам виплатять нові доплати: хто і на яку суму може розраховувати

ТЦК запросить "на побачення": чим ризикують українці із застарілою військовою спеціальністю

Верховна Рада пропонує звільнити українців від оплати комунальних та житлових послуг

Показати ще

Журналіст Олег Кашин раніше припускав, що Катерина Тихонова, яка стоїть за розширенням МГУ, - це дочка Володимира Путіна. Вона взяла псевдонім по батьковій бабусі Катерині Тихоновні Шкрябіной.

Фонд боротьби з корупцією писав, що до складу опікунської ради компанії Тихонової входять президент "Роснефти" Ігор Сечин, генеральний директор "Росатому" Сергій Кирієнко і генеральний директор "РОСТЕХ" Сергій Чемезов. За останні два роки, йдеться в публікації ФБК, фонд "Національний інтелектуальний розвиток" виграв у цих компаній конкурсів майже на 100 мільйонів рублів.