Вранці у вівторок, 6 жовтня, в єменському місті Адені обстріляли готель-резиденцію "Аль-Каср" віце-президента і прем'єр-міністра Ємену Халеда Бахах.
По будівлі завдали три постріли з гранатомета, передає видання Al Arabiya.
Одна ракета потрапила по входу будівлі, куди прибула "швидка допомога" і сили цивільної оборони. На даний момент даних про потерпілих або можливі жертви не надходило.
Читайте також: Винищувачі в Ємені помилково обстріляли весілля: понад 130 загиблих
Повідомляється, що Бахах і кілька інших членів його кабінету переїхали в Аден 16 вересня, після того як місто звільнили від повстанців Хуті, які чотири місяці вели запеклі бої за територію.
Податки на квартири не нарахують: кого звільнять від сплати
Додаткові 1000 грн за газ: кого розорять травневі платіжки
Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників
Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Нагадаємо, в Ємені ведеться збройна боротьба з повстанцями-хуситами. Державної влади в цьому допомагає об'єднання арабських країн на чолі з Саудівською Аравією. Країни коаліції безперервно обстрілюють територію Ємену. Наприкінці серпня 2015 піхота Саудівської Аравії вперше після початку збройної боротьби з хуситами увійшла в Ємен.