Голова відомства федерального канцлера Петер Альтмайєр повідомив, що Німеччина не має наміру скасовувати санкції проти Росії та її чиновників. Про це він повідомив 26 вересня в інтерв'ю журналу Tagesspiegel am Sonntag.

Альтмайєр таким чином відповів на заяви віце-канцлера Зігмара Габріеля про те, що його країна може скасувати санкції через урегулювання сирійського конфлікту. За його словами, Москва відіграє важливу роль у вирішенні питання Близького Сходу.

"Але це не означає, що ми змінимо позицію щодо українського питання. Ми не піддамося на шантаж", - заявив Альтмайєр.

Він також додав, що уряду слід враховувати позицію Росії, адже наразі Путін дійсно є вагомою фігурою у війні в Сирії.

Читайте також: Ангела Меркель втрачає своїх прихильників

Популярні новини зараз

Можете втратити гроші: українці скаржаться на проблеми у ПриватБанку

Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення

Школи переходять на дистанційне навчання

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Раніше інший німецький політик від партії Зелених Марілуізе Бек також розкритикувала Габріеля. Вона вважає, що такі заяви можуть викликати занепокоєння у держав між Німеччиною та Росією.