Кількість жертв вибухів і пожежі в промисловій зоні порту Тяньцзинь у Китаї збільшилася і становить 112 осіб.
Про це повідомляє ВВС.
Постраждало, згідно із офіційними даними, понад 700 осіб. Поки що 95 людей вважаються зниклими без вісти, із них 85 - пожежники.
Раніше влада Китаю розпорядилася евакуювати людей, що живуть в радіусі трьох кілометрів від Тяньцзина, де досі тривають пожежі.
Біля місця вибухів виявлені сліди високотоксичної речовини - цианіду натрію.
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців
ПФУ дав 10 днів: частину отриманих пенсій, субсидій та соцвиплат змусять повертати
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Читайте також: У Китаї через паніку після вибуху заблокували соцмережі
15 серпня у промисловій зоні Тяньцзина тривало гасіння пожежі. Агентство Сіньхуа повідомляє, що там знову загорілися і вибухнули автомобілі на величезній автопарковці.
Компанія, що керує промисловою зоною, звинувачується в порушенні правил безпеки.
Склад, де 12 серпня сталися вибухи, належить фірмі Ruihai Logistics, що спеціалізується на перевезеннях токсичних хімікатів, зокрема, скрапленого газу, легкозаймистих рідин і токсичних речовин.
Уряд Китаю наказав чиновникам на місцях застосовувати щодо порушників правил зберігання небезпечних речовин найсуворіші заходи.