15-річну дівчину з іспанської Барселони госпіталізували після того, як вона розпочала жахливу та смертельно небезпечну гру у соцмережі "Синій кит".

Про це повідомила іспанська радіостанція Cadena SER.

Відомо, що дівчина хотіла кинутись під швидкісний потяг за наказом "куратора" гри. Про її наміри вчасно дізнались родичі та вирушили на порятунок. Наразі неповнолітня іспанка перебуває у психіатрії.

У клініці дівчина розповіла, що занурилась у гру та виконувала усі накази. Вона також встигла порізати собі руки. Зазначається, що цей випадок став першим в Іспанії, коли дитину намагались довести до суїциду через "групу смерті" у соцмережі.

У виданні зазначили, що "Синій кит" поширений у Східній Європі, а також пригадали про самогубства та десятки спроб у Росії останнім часом.

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

Пенсіонери можуть вимагати перерахунок: кому підвищать виплати на 1000 грн

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", британська поліція проінформувала працівників шкіл та батьків учнів про небезпеку від "Синього кита".