Рада безпеки ООН завершила засідання, на якому обговорювалася хімічна атака в Сирії, однак не голосувала за проект резолюції щодо хіматаки.
Про це пишуть світові ЗМІ.
Наголошується, що Росія виступила категорично проти проекту резолюції, тому робота над його текстом продовжиться і пізніше документ знову винесуть на голосування. Дату дипломати не уточнили.
Представники США і Великобританії розкритикували Росію за те, що вона захищає свого союзника, президента Сирії Башара аль-Асада.
Заступник представника Росії в ООН Володимир Сафронков заявив, що подібне звинувачення є "абсолютно безпідставними", і звинуватив у відповідь своїх колег у зневазі та непрофесіоналізмі.
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Підвищення пенсій на 1500 грн: кому перерахують виплати вже з січня
Українців позбавлять права власності: у кого можуть відібрати житло
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Більше того, він наполягав на тому, що фото і відео з місця атаки – "це явна постановка".
Росія вважає, що авіація Асада завдала авіаудари по цехах повстанців, де зберігалася з хімічна зброя.
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", Рада безпеки ООН вимагає від Дамаску сприяння в розслідуванні хімічної атаки в Сирії.