Організація Об’єднаних Націй взялася розслідувати хімічну атаку на місто Хан-Шейхун у провінції Ідліб на північному заході Сирії та перевірить повідомлення про атаку на медичний заклад, у якому надавали допомогу постраждалим

Напад був здійснений з повітря, його жертвами вже стали сто жителів, серед них 11 дітей. Ще 400 людей постраждали, передає DW слова спецпредставника ООН щодо Сирії Стаффана де Містура.

У слідчій комісії ООН заявили, що напад на місто може бути кваліфікований як військовий злочин. Експерти Організації вкрай занепокоєні застосуванням хімічної зброї і розслідують всі обставини трагедії.

Завтра Рада безпеки ООН збереться на засідання, аби обговорити ситуацію, що клалася у в провінції Ідліб.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", представник Євросоюзу з питань закордонних справ Федеріка Могеріні вважає, що відповідальність за газову атаку лежить на президентові Сирії Башарі Асаді.

Популярні новини зараз

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Порахують кожну копійку: податкова готує тотальні перевірки – хто перший у черзі

Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні

Показати ще