Обставини загибелі представника Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі вимагають вивчення. У вівторок, 25 квітня, це питання будуть обговорювати на зустрічі генсека ОБСЄ Ламберто Заньера в Москві.
Про це повідомив заступник глави зовнішньополітичного відомства країни-агресора Сергій Рябков.
Як зазначив він, РФ оперативно відреагувала на прохання американців передати тіло, хоча, як підкреслив він, цим питанням займалися відповідні "влади і структури" в Луганську.
"Як я розумію, ми дали їм необхідні рекомендації, але це їх рішення, яке ми вітаємо", — так прокоментував заступник Сергія Лаврова заклик США до Росії "вплинути" на "ДНР" і "ЛНР".
За його словами, Лавров відразу ж після трагедії направив співчуття держсекретареві США.
Українців будуть "переводити" у військове життя: які заходи заплановано
Клієнтів навіть не попереджають: ПриватБанк почав масово блокувати рахунки українців
Перевірятимуть всіх: частину українців позбавлять державної допомоги у липні
До 3000 гривень щомісяця: українцям в липні почнуть нараховувати гроші на карти – хто отримає
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", Держдепартамент США закликав Кремль вплинути на підконтрольних йому бойовиків на Донбасі, щоб дозволити ОБСЄ провести розслідування підриву патруля місії.
Нагадаємо, 23 квітня патруль місії ОБСЄ з двох автомобілів підірвався на міні в самопроголошеної "ЛНР", одна людина загинула, ще двоє отримали поранення.
В результаті вибуху загинув американець — співробітник медичної компанії, що працює за контрактом ОБСЄ. Серед поранених - громадянин Чехії і громадянка Німеччини.
Генсек ОБСЄ Ламберто Заньєр заявив, що ОБСЄ почала розслідування підриву автомобіля патруля СММ в Україні.