Служба безпеки України в Луганській області розпочала кримінальне провадження за "теракт", в результаті якого загинула людина. Справу порушили за фактом підриву автомобіля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі.

Прокуратура Луганської області проконтролює хід розслідування, повідомили у відомстві.

Злочинцям загрожує від 10 до 15 років в'язниці або довічне ув'язнення з конфіскацією майна або без цього.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", вранці, 23 квітня, в селі Пришиб на Луганщини на міні підірвався автомобіль ОБСЄ.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що це справа рук диверсійно-розвідувальної групи, і цілком можливо, російського спецназу.

Популярні новини зараз

Тисячі українців звільнять від призову: кого заборонили чіпати ТЦК

Українців змушують платити за повітря: як нова схема від комунальників залишає з пустим гаманцем

Ухилянтів хочуть дістати за кордоном: що будуть робити ТЦК

Ціна на мед поб'є всі рекорди: що прогнозують пасічники

Показати ще

Президент України Петро Порошенко висловив щирі співчуття рідним і близьким представника СММ ОБСЄ, який загинув в результаті вибуху авто.