У гірському районі Китаю величезний водоспад повністю охопило льодом.
Знімки приголомшливого видовища публікує Daily Mail.
Пейзажі провінції Хебей, що у центральному Китаї зазвичай сповнені мальовничістю бурхливого водоспаду під назвою Mancheng Longju. Наразі він застиг у вигляді тисячі великих буруль.
Місцеві жителі вражені - на курорт Баодін прибувають туристи з усієї країни, щоб побачити рідкісний природний феномен.
Червоні підвісні ліхтарі знаходяться по всій території навколо водоспаду. Вони вказують безпечний туристичний шлях до дивовижних пейзажів.
Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Росія почала оснащувати шахеди ракетами: українцям пояснили нову небезпеку
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Численні бурулі виглядають так, наче їх вирізали з спеціальним ножем. Така краса створює безліч можливостей для гарних знімків.
Читайте також: Шедеври зимової природи в Японії (фото)
Нагадаємо, восени на Закарпатті місцеві жителі помітили, що зник цілий водоспад. У місці, де раніше бігла вода залишилося лише сухе листя. Колишній водоспад знаходився у Тячівському районі, неподалік від селищ Вишоватий і Терново.