ЧП, що відбулось в урядовому кварталі шокувало жителів і гостей столиці. Посеред білого дня 6 березня у дворі будинку, що знаходиться на вулиці Лютеранська вбили 38-річного підприємця Сергія Захарчука. Чоловік просто йшов до машини, в той час як на нього накинулись з ножем. Бізнесмен пішов з життя в кареті швидкої медичної допомоги дорогою до лікарні.

Мотивів злочину поліція поки не оприлюднює, повідомлює ресурс Обозреватель.

Вбитого, не раз було звинувачено у низці кримінальних злочинів, котрі зазначені в Єдиному реєстрі судових рішень. Його звинувачували по ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) та ст. 222 КК (шахрайство з фінансовими ресурсами).

Ще в далекому 2006 році Захарчук оформив кредит в "Райффайзенбанк-Україна" на суму $ 320 тисяч. У документах, котрі були надані банку, бізнесмен зазначив, що займає посаду заступника директора ТОВ "Сертіком" (нині "AQ Пластик").

Популярні новини зараз

Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території

Поворознюк емоційно висловився щодо війни і особисто Володимиру путіну: "Х*йло ти кончене"

Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні

Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."

Показати ще

Згодом, судове розслідування з'ясувало нові обставини. Підприємець користувався підробленими документами.

Ще одну схожу махінацію, що стосувалась підробки документів Захарчук в 2007 році провернув і з банком "ТАС - Комерцбанк", тоді він взяв суму у розмірі $ 280 тис. Кредиту.

Захарчук відомий також тим, що мав бізнес, котрий спеціалізувався на виробництві сирної продукції. Проте цей бізнес був у нього спільним з партнером, якого він згодом кинув.

З ним Захарчук вперше зустрівся в 2005 році і в 2009-му зробив йому пропозицію "вкластися" в ряд спеціально створених ТОВ. У 2011-му Захарчук порадив компаньйонові зайнятися виробництвом пластикової тари і сказав дати йому взайми $ 250 тисяч.

Щоб партнер не почав нічого підозрювати, Захарчук зробив йому екскурсію на одне з підприємств, де проводилася пластикова тара. Все ж бізнесмен позичив Захарчуку необхідну суму під 18% річних.

Йшов час. Кредитор чекав повернення грошей, але Захарчук повернув йому далеко не все, лише $ 35 тисяч з 250-ти.

Також, в 2017 році виявилось, що Захарчук зовсім не керує, а працює "звичайним" менеджером зі закупівель ТОВ "Поділ-Арта" (виробник пластика). Засновником є ​​його мати, а директором - батько.

Чи спричинено вбивство підприємця його численними грошовими махінаціями - покаже слідство.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що правоохоронці підозрюють у вбивстві та розшукують двох чоловіків, фотороботи яких вже складено.