Слідчі Генеральної прокуратури обшукували приміщення "Укрзалізниці", так як шукали свідоцтва розкрадань коштів, які планувалося виділити на ремонт рухомого складу.

Про це офіційно повідомили співробітники прес-служби Генпрокуратури. Зараз проводиться досудове розслідування в рамках кримінального провадження. Нібито мали місце факти незаконного заволодіння коштами, які призначалися для ремонту приміських дизельних поїздів.

Підозри вже пред'явлені чотирнадцяти посадовим особам. Троє з них є керівниками департаментів "Укрзалізниці". Чотири фігуранти справи керують афілійованими підприємствами, ще семеро - філіями та іншими підрозділами залізниці.

Це розслідування Генпрокуратура проводить спільно з Головним управлінням контррозвідувального захисту інтересів держави. Следоавтели стверджують, що посадові особи даного підприємства викрали понад сімдесят мільйонів гривень шляхом їх перерахування на рахунки фіктивних фірм.

Популярні новини зараз

"Вже з лютого...": що допоможе Україні зламати ворога, позитивний прогноз по зіркам

ПФУ може припинити нараховувати виплати деяким пенсіонерам на банківський рахунок: кому та з якої причини

Ціни на цибулю встановили історичний рекорд: у середньому в 4 рази дорожче, ніж минулого року

Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду

Показати ще

Зокрема, Дніпропетровським тепловозоремонтным заводом виплачувалися кошти за проведений ремонт двигунів М 756. Однак, такі ремонтні роботи ніколи не проводилися. А документи, що свідчать про проведення ремонту двигунів, були підроблені.

Співробітники Генпрокуратури вважають, що вчинення подібних злочинних дій стало можливим із-за того, що філіям "Укрзалізниці" представили велику господарську самостійність. Зокрема, вони змогли самостійно укладати договори на ремонт рухомого складу.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" сьогодні, 12 квітня, співробітники Генпрокуратури і СБУ прийшли до одного з керівників "Укрзалізниці" з обшуком. За їх словами, ці слідчі дії проводяться в рамках кримінальної справи, яку було відкрито ще кілька місяців тому.

Великі плани на "Укрзалізницю" її нового начальника - Євгенія Кравцова: відео

В даний час обшук проводиться в Києві за адресою вулиця Тверська,5. Це далеко не перший випадок такого роду, пов'язаний з проведенням слідчими заходів щодо керівників української залізниці.

дизельних двигунів М 756

Подробиці читайте на УНІАН: https://economics.unian.net/transport/10078520-genprokuratura-nazvala-prichiny-obyska-v-ukrzaliznyce.ht