Загиблий Валерій Пшеничний був фігурантом справи про розкрадання коштів. У СІЗО він піддавався жахливим тортурам, однак перед смертю встиг передати дружині три записки.

Фігурант кримінальної справи про розкрадання у Міноборни при будівництві підводного човна знайдений повішеним на шнурку від капюшона довжиною 40 сантиметрів. Співробітники ізолятора наполягають, що це було самогубство.

Його смерть видали за самогубство. До таких висновків дійшли експерти після проведеної в лютому-березні судово-медичної експертизи. Вона показала численні жахливі рани на тілі арештованого.

Судово-медична експертиза довела, що смерть заарештованого настала в результаті тортур. Його ґвалтували, наносили йому колоті і різані рани, в роті були виявлені мітки від електротравм. До того ж у нього був зламаний хребет.

Популярні новини зараз

Головне за 5 лютого: штраф українцям за одяг, майбутнє Горбунова та Осадчої, подорожчання тарифів Lifecell

Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

"Хотів в ан*л, скористався...": Монро, після історії з київськими хуліганами, розповіла про п'яні пригоди в Одесі

Показати ще

При цьому до цих пір залишилася нез'ясованою причина, по якій над інженером знущалися з такою жорстокістю. Перед смертю Він встиг передати дружині три записки з проханням нікому нічого не платити.

Інженер Валерій Пшеничний був обвинуваченим у кримінальній справі про розкрадання грошей при будівництві підводного човна "Варшав'янка" для Міноборони. Загиблий був власником компанії "НовИТ Про", яка займалася розробкою тривимірної комп'ютерної моделі човни. Він запідозрив свого партнера в багатомільйонних махінаціях за розкрадання грошей і домігся порушення кримінальної справи. Проте Петров дав свідчення проти Пшеничного, який був затриманий і арештований. Він загинув через три тижні.

Колеги і близькі друзі називали Валерія "російським Илоном Маском". Човен, над розробкою якої працював Пшеничний, була абсолютно унікальна. Її поява могла б дати нові можливості в суднобудуванні і в роботі нафтових компаній.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа" Савченко в СІЗО вимагала публічного приниження.