Біографія

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Володимир Клименко народився 4 липня 1974 року.

Знак зодіаку: Рак

Народився в рік Дерев'яного Тигра

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською і українською мовами

Що пов'язує одного з найвпливовіших політиків Маріуполя зі скандальною Наталією Поклонский? Чому його називають сепаратистом і за що його хотіли зняти з виборів? - Відповіді - в цій статті.

Сім'я

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Про сім'ю і особисте життя одного з найвпливовіших політиків Маріуполя вкрай мало інформації. Ходять чутки, що Клименко є родичем або ж навіть позашлюбним сином колишнього мера міста Юрія Хотлубея. Є колишнім чоловіком скандальної Наталії Поклонский - колишнього генерального прокурора Криму і однією з головних фігур під час анексії Криму Росією.

На даний момент перебуває у повторному шлюбі. Має доньок.

Освіта

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Володимир Степанович навчався в школі №27, а після закінчення в 1991 році вступив до Приазовського Державного Технічного Університету на спеціальність Промисловий транспорт. 

У 2006 році отримав другий диплом про вищу освіту за спеціальністю Облік і аудит. Уже в 2007 році Клименко вирішив отримати третю спеціальність. Поступає до Національної Академії державного управління при Президентові України за спеціальністю Державне управління.

На цьому політик не зупиняється і в 2012 році отримує четверту вищу освіту, на цей раз - юридичну. Є випускником спеціальності Правознавство Маріупольського Гуманітарного університету.

Кар'єра і бізнес

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Про трудовий шлях Клименко відомо не так вже й багато. Згідно з власними запевненнями, після університету Володимир Степанович більше року працював в Азовському морському пароплавстві на посаді економіста валютно-фінансового відділу. ⠀

У період з 1997 по 2003 роки майбутній політик мав досвід роботи в різних комерційних підприємствах на керівних посадах.

Кар'єрний стрибок Клименко відбувся в 2003 році, коли він очолив Управління торгівлі Маріупольської Міської Ради. Новий виток розвитку молодого чиновника і бізнесмена стався в 2006 році, коли він зміг очолити Приморську райадміністрацію Маріуполя.

У 2009 році Клименко зайняв посаду заступника міського голови, а з 2014 по 2015 рік - першого заступника мера Маріуполя.

У міській адміністрації курирував житлово-комунальне господарство, внутрішню політику, зв'язки з громадськістю, прес-службу, а також питання, взаємодії міської ради з правоохоронними органами та Збройними Силами України, очолював сектор мобілізаційної роботи.

Згідно особистим запевненням, під час проведення АТО в Маріуполі Клименко займався будівництвом і обладнанням блок-постів, оборонних споруд в місті, а також взаємодією з військовими, волонтерами та громадськими організаціями.

По закінченню терміну каденції Маріупольської міської ради з грудня 2015 року по даний час Володимир Степанович обіймає посаду заступника директора на підприємстві Спецмашавто, де займається юридичними та кадровими питаннями, транспортними перевезеннями і відповідає за зв'язки з громадськістю.

Восени 2020 році Клименко балотується в мери Маріуполя і займає друге місце на виборах, поступившись діючому меру міста Вадиму Бойченко.

Компромат і чутки

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Володимир Клименко є одним з найбільш скандальних політиків не тільки в Маріуполі, але і на всьому сході країни.

Першу славу політик отримує в 2014 році. Тоді численні інтернет видання повідомили, що тодішній заступник мера Маріуполя Володимир Клименко є першим чоловіком скандального прокурора Наталії Поклонский.

У шлюбі з обвинуваченою в державній зраді і співпраці з окупантами і представниками фейкового уряду Криму, один з керівників міста, який став форпостом України на сході, знаходився тривалий час і за чутками, був її покровителем.

Саме Клименко називають тією людиною, яка оплатила Поклонскій юридичну освіту і надала їй перше місце роботи. Однак після, згідно з чутками, шляхи політика і майбутньої сепаратистски - розійшлися. Сам Клименко свої стосунки з Поклонскою не коментує.

Клименко має славу в якості людини Януковича, а після - Віктора Медведчука. У 2015 році він представляв скандальну партію Наш край - блок колишніх членів Партії Регіонів.

У 2020 році екс-заступник мера Маріуполя став частиною Опозиційної платформи За життя, обличчями якої є такі одіозні особистості епохи Януковича, як Юрій Бойко, Наталія Королевська та багато інших. Клименко вважається чи не найбільш впливовим членом ОПСЖ в Маріуполі, який, по суті, очолює місцевий офіс партії.

Під час кампанії за мерське крісло Клименко став головним критиком чинного мера Бойченко, якого він звинувачує у приховуванні руїни і запустіння, обмані і підкупі виборців і отруєнні маріупольців. Володимир Степанович зареєстрував петицію, яку назвав Ні екологічній катастрофі у Маріуполі. Кандидат вимагав провести скринінг екологічних забруднень від підприємствах міста, створити в Маріуполі екологічний фонд, а також виплачувати кожному жителю міста екологічні виплати.

Також Клименко виступає за відновлення економічних зв'язків з Росією, через що на нього подали в суд, звинувативши в посяганні на територіальну цілісність України.

У розпал кампанії в Маріуполі невідомі в масках-балаклавах зробили нічний напад на приймальню ОПЗЖ. Сам Клименко сприйняв подію в якості спроби його залякати і зірвати вибори і звинуватив в інциденті праворадикальні сили.

Фотографії

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Володимир Клименко: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.

Профіль кандидата в мери Маріуполя в Інстаграм.