Біографія

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Сергій Михайлович Нікітін народився 14 червня 1982 року.

Знак зодіаку Близнюки

Народився в рік Собаки

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

У яких корупційних порушеннях звинувачують Нікітіна і чому його діяльність може перевіряти СБУ? - Відповіді, ви знайдете в нашому матеріалі.

Сім'я

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Сергій Нікітін перебуває у шлюбі. Має дітей: сина Тимура і дочку Анну. Подробиць свого особистого життя депутат не розголошує.

Освіта

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Майбутній політик є випускником Дніпропетровського національного університету. Отримав диплом за фахом право. Має другу вищу освіту. У період з 2007 по 2010 року проходив навчання ДРІДУ НАДУ за фахом державне управління.

Кар'єра і бізнес

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Згідно з офіційною біографією, Нікітін почав працювати в 2004 році. Перше місце служби - компанія Нотр ЛТД, в якій він працював юристконсультом.

У 2005 році майбутній депутат став начальником юридичного відділу в комітеті комунальної власності Дніпропетровської міської ради. Уже в 2008 році переходить на посаду заступника начальника управління у Департаменті комунальної власності Дніпропетровської міської ради.

Наступний кар'єрний етап почався для Нікітіна в 2011 році. Тоді він отримав пост начальника управління корпоративних прав в департаменті правового забезпечення Дніпропетровської міської ради.

Крім того, Сергій має приватну практику. Протягом довгого часу є приватним підприємцем. Працює в сфері права.

Політичну кар'єру Нікітін почав в 2015 році. Став депутатом Дніпровського міської ради 7 скликання від політичної партії Опозиційний блок. У 2019 стає главою обласної ради партії Опозиційна платформа - За життя. Займає посаду заступника голови комісії міської ради з питань комунальної власності, енергозбереження та законності.

Також Нікітін є головою депутатської фракції За життя в Дніпровській міськраді. Від цієї ж політичної сили Сергій вперше в кар'єрі балотується в народні депутати по мажоритарному округу №27. Гонку депутат програє.

У 2020 році депутат знову потрапляє в заголовки всіх дніпровських ЗМІ, після того, як заявив, що балотується на пост мера Дніпра.

У мережі доступна декларація депутата і кандидата в мери. Сергій Миколайович має дві квартири і гараж в рідному Дніпрі. Політик має у власності три авто, а також заробляє в рік близько 2,2 мільйонів гривень.

Компромат і чутки

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Сергій Нікітін є одним з найбільш скандальних політиків сучасного Дніпра. Він є фігурантом декількох антикорупційних розслідувань. Політика звинувачують в незаконній передачі приміщення міської ради Дніпропетровська фірмі Ренесанс-клуб. Діяльність Нікітіна перевіряли за підозрою у використанні влади та службового становища для особистої вигоди і шахрайства з нерухомістю. Також політика називають так званим гречкосієм. Депутат роздавав продуктові пайки малозабезпеченим під час пандемії коронавируса і нібито таким чином намагався привернути до себе увагу преси і виборців.

У вересні 2020 року політик потрапив у великий скандал, коли випустив нові агітаційні матеріали, в яких закликає провести Дніпровський референдум, натякаючи, що в місті можуть пройти фейковий акти волевиявлення народу за прикладом Криму і Донбасу. Місцеві депутати вже попросили Службу безпеки перевірити законність таких закликів.

Сам Нікітін звинувачення в сепаратизмі всіляко заперечував і відзначав, що провокаційні білборди покликані звернути увагу влади на думку місцевої громади.

Фотографії

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Сергій Нікітін: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.