Біографія

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Ігор Володимирович Зінкевич народився 9 червня 1983 року.

Знак зодіаку Близнюки

Народився в рік Свині

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

У яких порушеннях корупційного законодавства підозрювали депутата і слугою яких політиків і олігархів його називають? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Ігор Володимирович є одруженим чоловіком. Дружина - Роксолана Зінкевич. Згідно з офіційними даними, пара проживає на одній житлоплощі з його матір'ю Галиною і бабусею Марією.

Освіта

Зінкевич має вищу освіту в 2005 році отримав диплом Львівської комерційної академії. Є випускником спеціальності Економічна кібернетика.

Кар'єра і бізнес

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Згідно з особистими запевненнями, Ігор Зінкевич почав трудову діяльність в 2000 році. Перше місце роботи - компанія Ванда. Політик починав кар'єру в якості торгового агента.

У 2005 році Ігор Володимирович отримав місце в компанії Лізинговий дім, в якій працював менеджером з надання транспорту в лізинг.

У період з 2006 по 2009 роки працював старшим менеджером в компанії УзАвто-Львів. Після - отримав посаду керівника відділу продажів в компанії КЛС.

Уже в 2011 році отримує роботу в компанії 101 Школа Успіху. Є главою мережі Економ клуб S-card. Потім Ігор Володимирович став менеджером комерційного відділу в компанії Визио.

Згідно власним запевненням, Зінкевич активно бере участь в Революції Гідності. У 2014 році організовує власну громадську організацію, що отримала назву Варта 1. Сам Ігор стає керівником громадської організації, а її представником - Ярина Яцина.

У тому ж році політик приймає рішення різко змінити напрямок кар'єри і стає фахівцем штабу Львівського міського управління МВС у Львівській області. Ігор Володимирович покинув службу в 2019 році. Після відставки Зінкевич став помічником генерального директора Львівського національної галереї мистецтв імені Возницького.

Політичну кар'єру Ігор Володимирович почав в 2015 році. Тоді він вперше бере участь в місцевих виборах в рідному Львові. Представляв політичну партію Укроп. У міській раді займав пост члена комісії з питань землекористування.

У тому ж 2015 році Зінкевич вперше бере участь у виборах мера Львова, набравши трохи більше трьох відсотків голосів виборців.

У 2019 Ігор Володимирович відкрито підтримує на президентських виборах тодішнього президента Порошенко. Після гонки - намагається стати народним депутатом України, балотуючись від Європейської Солідарності. Проте, ті вибори Зінкевич програє.

У 2020 році стало відомо, що Зінкевич офіційно став кандидатом в мери Львова від власної партії Варта-1.

Депутат раніше публікував інформацію про свій фінансовий стан. Декларація політика свідчить, що він користувався правом власності на квартиру у Львові і частками в приватному будинку і земельному паї.

У родині Зінкевича є два авто марок Chevrolet Lacetti 2007 і Ford Focus. Згідно з офіційними даними, Зінкевич заробляв на рік не більше 200 тисяч гривень. В якості заощаджень політик має 9 тисяч доларів і 15 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Зінкевич - порівняно молодий політик, який ще не встиг стати фігурантом численних скандалів.

Однак в ході його першої каденції у Львівській міській раді, органи моніторингу з'ясували, що депутат порушує норми антикорупційного законодавства. Політик був помічений в порушенні вимог фінансового контролю.

Крім того, окремі джерела заявляли, що Зінкевич через власну політичну силу Варта тісно пов'язаний з одіозним мером Львова Андрієм Садовим і скандальним українським олігархом Ігорем Коломойським. Журналісти заявляють, що в орбіту впливу персон політик потрапив через свого кума Олександра Лазорка, який контролював компанію Галичина, яку свого часу контролювала група Приват.

Також окремі видання відкрито називали Зінкевича радикальним кандидатом, який хоче перетворити Львів на поліцейське місто з карнавалами і маскарадами. Свій висновок журналісти засновували на попередніх висловлюваннях політика.

Фотографії

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Єдуард Зінкевич: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка депутата в соціальній мережі Фейсбук.