Біографія

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Тарас Ситенко народився 21 червня 1973 року в Харкові.

Знак зодіаку Близнюки

Народився в рік Бика

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською, англійською

Від куди у політика є 45 земельних ділянок, з якими бізнесменами він дружить в чому його звинувачують ЗМІ - Відповіді -в нашому матеріалі.

Сім'я

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Політик перебуває у шлюбі. Дружина - Тетяна Ситенко. Має двох дітей. Дочка - Єлизавета, син - Назарій.

Освіта

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Ситенка є випускником Харківського державного медичного університету. У 1999 році отримав диплом за спеціальністю Лікарська справа.

Кар'єра і бізнес

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Працювати Тарас почав в 1996 році. Перше місце роботи - магістратура Харківського державного медичного університету за спеціальністю травматологія та ортопедія.

У 1999 році отримує посаду молодшого наукового співробітника і лікаря в Інституті патології хребта та суглобів в інституті імені Ситенка.

Паралельно з роботою в медицині Ситенко активно займався бізнесом. Тарас має інтереси в різних сферах економіки: від торгівлі цукром - до будівництва і збуту побутової хімії.

У 2015 році лікар різко змінює напрямок розвитку кар'єри і життя і став заступником директора ТОВ Комфорт-Буд в Харкові.

Кар'єру громадського діяча Тарас починає в 2007 році. Тоді він засновує організацію Товариство учасників руху.

У політику Ситенка приходить в 2014 році. Стає главою харківського представництва об'єднання САМОПОМІЧ. Бере участь в парламентських виборах і програє гонку. Був помічником народного депутата Романа Семенухи на громадських засадах.

У 2015 році Тарас вперше бере участь в місцевих виборах в рідному Харкові. Виграє гонку ставати депутатом Харківської міської ради 7 скликання. Є головою постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів.

Ситенко також є співзасновником Харківської школи архітектури та керівником Федерації сучасного п'ятиборства.

Восени 2020 року Тараса заявляє про те, що йде на місцеві вибори 2020 року в Харкові і має намір змагатися за посаду місцевого мера.

У мережі доступна і декларація про доходи політика. Згідно з опублікованими даними, Ситенко має 45 земельних ділянок в місті Харків та області, а також кілька квартир і заміських будинків. Сім'я Тараса має колекцію дорогих ювелірних прикрас, два авто, цінні папери та корпоративні права на ряд компаній. На банківських рахунках Ситенка і його підприємств знаходиться понад 100 мільйонів гривень.

Компромат і чутки

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Тарас Ситенко відомий в якості одого з найбільш ярих супротивників діючого мера Харкова Геннадія Кернеса, якого публічно називав аморальним. Він критикував градоначальника за корумпованість і неефективність через що Харків опинився в небезпеці під час пандемії коронавируса. Ситенко відзначав, що Кернес роками піариться на ринках, зоопарках і мощених дорогах.

18 вересня 2020 року стало відомо, що бізнесмен йде на вибори. Він заявив, що виступає самостійно і подасть офіційну заяву в ЦВК, коли буде готовий.

Однак уже 24 вересня політик заявив, що відмовляється від ідеї піти на вибори мера. Своє рішення він аргументував тим, що згідно з соціологічними опитуваннями він як самовисуванець не має жодних шансів вийти в другий тур перегонів.

У 2016 році Ситенко потрапив в скандал, коли йому було відмовлено в доступі на здобутті посади харківського губернатора. Про відмову йому повідомили по телефону, заявивши, що у нього недостатньо досвіду і освіти для такої роботи, хоча до конкурсу допускали безробітних громадян.

Крім того, Ситенко називають давнім партнером і другом фармацевтичного короля Харкова Віталія Федорова, якого роками звинувачують у монополізації ринку медикаментів.

Згідно з даними деяких джерел, в боротьбі за незаконну монополію Ситенка активно допомагає Федорову, користуючись своїми зв'язками в політиці і правоохоронних органах.

Журналісти відзначають, що бізнесмен протягом багатьох років переховується від сплати податків і часто вдається до різних шахрайських схем, щоб зменшити розміри своїх перерахувань до Податкової служби.

Є дані припускати, що підприємства Ситенка, беруть кредити із завищеною відсотковою ставкою., Після чого, через суди домагаються скасування податків. В результаті фірми недоплачують до бюджету мільйони, які нібито виводяться за кордон.

Після того, як Ситенко став видним харківським політиком, у нього імовірно стало більше ворогів, які почали активно ускладнювати йому життя і ведення бізнесу. Саме з цим, багато хто пов'язує ряд обшуків на підприємствах політика, які раніше пройшли в Харкові.

Фотографії

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Тарас Ситенко: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.