Біографія

Олег Абрамічев народився в 14 травня 1986 року в Харкові.

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Тигра

Національність: українець

Розмовляє російською, українською

Віросповідання: православний

Навіщо волонтер і бізнесмен йде на вибори в Харкові і кого називають його друзями і покровителями? - Відповіді тільки в цьому матеріалі.

Сім'я

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Про особисте життя політика і волонтера відомо мало. Олег перебуває у шлюбі. Має дітей.

Освіта

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Абрамічев є одним з небагатьох українських політиків, які не мають вищої освіти. Кандидат в мери Харкова закінчив лише середню школу.

Кар'єра і бізнес

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Про трудову біографію волонтера і починаючого політика відомо мало. Згідно власною заявою, з кінця 2000-х - початку 2010 років він займається бізнесом.

Першу популярність Абрамічев отримує лише в 2014 році. Підприємець активно підтримує Революцію Гідності, а після починає займатися волонтерством та допомагає українським воїнам під час проведення АТО.

Згідно з власною заявою, Абрамічев на особистому авто проїхав 1 мільйон кілометрів і перевіз не менше 200 тонн допомоги українським військовим і цивільному населенню. Військовим Абрамічев також відомий за своїм бойовим псевдонімом - Пиротехник.

Олег займався також налагодженням культурного досуга для наших військових і організовував поїздки музикантів, акторів і поетів на Схід, де вони могли виступити і підтримати українських військових.

У 2015 році волонтер вперше брав участь у виборах і намагався стати депутатом Харьквского обласної ради від партії Волонтерська партія України.

У 2018 році Олег стає директором компанії Дизайн-тайм, що спеціалізується на торгівлі освітлювальними приладами, меблями, килимами та іншими предметами інтер'єру.

У 2019 Абрамічев організовує громадську організацію БЛУ / ЕЛОУ Україна. Співзасновник благодійного фонду Сергія Жадана.

У 2020 році Абрамічев прийняв рішення активно розвивати політичну кар'єру і оголосив про те, що став кандидатом на пост мера Харкова. На місцевих виборах вчорашній волонтер виступає від блоку Європейська солідарність п'ятого президента Порошенко.

Компромат і чутки

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Олега Абромічева називають чисто технічним кандидатом. На думку багатьох експертів, йому відведена в передвиборній гонці роль масовки, а сам кандидат не може стати реальним конкурентам таким зіркам харківської політики як Геннадій Кернес, Михайло Добкін і Олександр Фельдман.

Є у Олега опоненти в соціальних мережах. Багато користувачів мережі критикують політика за його волонтерство, вважаючи його показушним, дружбу з письменником Сергієм Жаданом та політичну приналежність, називаючи його прихильником корупціонера, який повинен сидіти у в'язниці.

Фотографії

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Олег Абрамичев: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Странцу політика в соціальній мережі Фейсбук.