Біографія

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Віктор Петрук народився 18 травня 1977 року в Києві.

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Змії

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською

Якими скандалами прославився досвідчений архітектор і політик-початківець і яких впливових ворогів він має? - Відповіді - в цій статті.

Сім'я

Віктор Петрук: джерело: Youtube

Про особисте життя одного з кандидатів в мери Києва відомо мало. Згідно з офіційною інформацією, представленою на сторінці політика в соціальній мережі Facebook, він перебуває у шлюбі з Іриною Петрук-Галаган. Має дітей.

Освіта

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Віктор Петрук є випускником київського Національного Авіаційного Університету.

Кар'єра і бізнес

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Про трудовий шлях і бізнесі Петрука в мережі можна знайти не так вже й багато інформації. Так, найбільшу популярність він отримав в якості головного спеціаліста Департаменту транспортної інфраструктури Київської державної міської адміністрації.

Протягом довгого часу Петрук був відомий в якості одного з партнерів архітектурного бюро Експресспроект.

У 2010 році Петрук публічно представив новий проект реконструкції Шулявського моста. Архітектор хотів реалізувати в столиці концепцію трирівневої транспортної розв'язки з реверсивним кільцем для поворотів, що дозволило б вирішити, на його думку, багато транспортних і інфраструктурні проблеми Києва.

Крім того, Петрук є одним з ініціаторів руху, а пізніше партії Хвиля. Політична сила була заснована в 2014 році заради відстоювання інтересів малого і середнього бізнесу. Учасники партії відзначилися в якості активних учасників кількох Податкових майданів.

26 вересня 2020 року Віктор став офіційним кандидатом на місцевих виборах в Києві. Архітектор і політик постарається стати новим мером столиці.

Компромат і чутки

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Віктор Петрук відомий в якості наполегливого критика київської міської влади і особливо тих департаментів і чиновників, які відповідають за реалізацію великих інфраструктурних проектів.

Зокрема протягом 10 років Петрук критикує проект і саму реалізацію будівництва і подальшої реконструкції Шулявського моста. Архітектор упевнений, що його проект в рази краще того, що був обраний київською владою, які на його думку відрізняються халатністю і корумпованістю.

Петрук публічно заявляє про відсутність комплексного підходу до модернізації транспортної системи Києва та великих прорахунках при реставрації історичних об'єктів в столиці. Його називають ворогом гендиректора Київдормостпроекту Володимира Воробйова, який нібито послідовно не давав хід різним проектам Петрука, які були публічно підтримані іншими київськими архітекторами.

Також він прославився скандальними відносинами з головним з головним архітектором Києва Сергієм Целовальником, для якого він розробляв проект реконструкції Шулявського моста, шляхів для швидкісної електрички до Троєщини, створення кільцевої системи ЛРТ і кільцевої лінії метрополітену та генеральний план реконструкції Поштової площі.

Критикував архітектор і політик-початківець проект Генплану розвитку Києва до 2040 року. Петрук заявив, що документ не відповідає сучасним реаліям і по суті є калькою з плану, створеного в 2002 році.

Фотографії

Віктор Петрук: джерело:Youtube

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Віктор Петрук: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.

Посилання на офіційний сайт кандидата в столичні мери.