Біографія

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Олексій Олегович Устенко народився 7 квітня 1994 року.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Собаки

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Кому саме Устенко зобов'язаний своїм впливом і владою і чому він вважає, що Україна сама винна в тому, що на неї напала Росія? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Олексій Устенко - представник золотої молоді. З дитинства він входить до лав багатих і впливових людей. Його батько - Олег Устенко - знаменитий економіст і успішний бізнесмен, який є позаштатним радником президента Зеленського. Найбільше батько нардепа відомий в якості члена наглядової ради Міжнародного Фонду Блейзера.

Сам Устенко не розповідає про свого впливового батька і не розкриває його ролі в своєму стрімкому кар'єрному просуванні, хоча більшість виборців впевнені, що батьки зіграли в цьому головну роль.

Відзначимо, що згідно з власним запевненням в соціальній мережі Фейсбук Олексій Устенко є одруженим чоловіком. Дружина - Аліна Олександрівна Устенко.

Освіта

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Устенко є випускником Київського національного економічного університету. Проходив навчання на факультеті міжнародної економіки та менеджменту.

Крім того, Олексій навчався в Лондоні, де отримав ступінь магістра міжнародної бізнес-економіки в City University London.

Кар'єра і бізнес

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Згідно з офіційними даними, Устенко почав трудову діяльність відразу ж з вершини - з посади голови інвестиційного спрямування Агродженерейшн.

В офіційних джерелах є дані про те, що Олексій є засновником багатьох великих аграрних підприємств, серед яких слід відзначити такі: Дубовицький Агропродукт, Рина-Агро, Агроніжін, Агротрейд Ленд, Агро Трейдинг Київ, Агроголден.

Устенко також є координатором Гарвардського клубу в Україні. Також раніше є помічником-консультантом народного депутата Валерія Дубіля з фракції Батьківщина.

Кар'єру в політиці Олексій почав в 2019 році. Тоді він отримав №86 у виборчому списку партії Слуга народу. Проходить в парламент. У Верховній Раді став членом Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Є головою підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування агро-промислового комплексу.

Зазначено, що Устенко є заступником члена делегації в Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва і заступником співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Сполученим Королівством.

Олексій Устенко - заможний чоловік. Має три квартири в Києві, колекцію цінних монет, два авто, запас криптовалюти, вартість якої складно оцінити в зв'язку з непостійним курсом. Крім того, нардеп задекларував близько півтора мільйона гривень доходу. В якості заощаджень політик зареєстрував 300 тисяч доларів. Декларація нардепа була опублікована лише в 2020 році - пізніше, ніж у інших парламентарів дев'ятого скликання.

Компромат і чутки

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Багато користувачів соціальних мереж вважають Устенко-молодшого класичним мажором, який зобов'язаний своєму успіху і положенню в суспільстві виключно походженню. Сам Олексій дану тему старанно ігнорує в кожному своєму інтерв'ю.

У великий скандал Устенко потрапив в 2019 році. Тоді він публічно заявив, що Україна сама винна в російській агресії і анексії Криму і Донбасу. На його думку, наша країна спровокувала Москву на ворожість, після того як в 2014 році був скасований скандальний мовний закон Колесніченка і Ківалова.

Фотографії

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Олексій Устенко: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Депутат активно веде сторінку в соціальній мережі Facebook.

Офіційної сторінки в Інстаграм не має.