Біографія

Ольга Совгиря: джерело: Facebook

Ольга Володимирівна Совгиря народилася 6 серпня 1980 року в Києві.

Знак Зодіаку: Лев

Народилася в Рік Мавпи

Національність: українка

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православна

Чи правда, що Совгиря витрачає більше, ніж заробляє? І чому вона зверталася з неетичними проханнями до міністра юстиції? - Відповіді - тільки в нашому матеріалі.

Сім'я

Ольга Совгиря: джерело: Facebook

Про особисте життя політика в мережі немає ніякої інформації. Ольга Володимирівна приховує інформацію про свою сім'ю і партнерах. Однак, згідно з офіційними документами, опублікованими в мережі і заявам джерел, Совгиря перебуває у шлюбі з Максимом Макаровим. Подружжя має двох дітей: сина Івана і дочку Софію.

Освіта

Ольга Совгиря: джерело: Facebook

Совгиря - випускниця юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Отримала диплом з права в 2003 році. Пізніше захистила кандидатську і докторську дисертації. Отримала звання професора.

Кар'єра і бізнес

Ольга Совгиря: джерело: Facebook

Ольга Володимирівна - професійний вчений і викладач. Протягом декількох десятиліть працює в Київському університеті імені Тараса Шевченка. Влаштована на кафедрі конституційного права юридичного факультету. У вузі читала лекції з предметів Конституційне право України, Конституційно-процесуальне право, Виборче і референдумних право, Актуальні проблеми конституційного права. Вона є автором понад 170 наукових робіт.

Совгиря - одна з кращих експертів з конституційного права в сучасній Україні. Є автором понад 170 наукових праць.

Новий виток кар'єра Ольги Миколаївни отримала в 2019 році. Тоді вона отримує №122 у виборчому списку партії Слуга народу. Проходить в парламент за результатами виборів.

У Верховній Раді стала заступником Комітету Верховної Ради з питань правової політики. Є головою підкомітету з питань політичної реформи і конституційного права.

Совгиря є сокоерівницею групи з міжпарламентських зв'язків з Аргентиною, Кубою і Італією. Член Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ЄС - Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

Восени 2019 року Ольга Володимирівна стала постійною представницею Верховної Ради України в Конституційному суді.

У мережі доступна декларація політика про доходи. Згідно з офіційними даними, Совгиря має чотири квартири в Києві і право на авто, яке оформлено на її чоловіка. Також їй особисто належить ще одне авто. В якості викладача і народного депутата Ольга Володимирівна заробила майже 500 тисяч гривень на рік. Також разом з чоловіком Совгиря має заощадження в розмірі 80 тисяч доларів, а ще 127 тисяч гривень зберігає в банку.

Компромат і чутки

Ольга Совгиря: ;джерело: Facebook

Ольга Совгиря жодного разу не відзначалася у скандалах до моменту обрання до Верховної Ради. Перший скандал за її участі виник в травні 2020 року, коли стало відомо, що вона більше витратила, ніж заробила за звітний податковий період.

Журналісти одного з видань привели цікаві дані. У 2018 році заощадження Совгирі становили $ 60 тис., А дохід - 309 тис. гривень. За рік при владі вона розбагатіла на $20 тис. Повідомляється, що 540 тис. Гривень вона конвертувала в валюту, а за іншу частину заощаджень купила авто, яке обійшлося їй 464 тисяч гривень. Таким чином, Ольга Володимирівна витратила за рік понад 1 млн гривень, що на чверть мільйона гривень більше того, що було зароблено нею за офіційною інформацією.

У деяких ЗМІ відкрито заявили, що розбіжності в доходах і витратах політика виглядає підозріло і може говорити про можливі випадки незаконного збагачення.

Крім того, в деяких джерелах можна знайти повідомлення про те, що раніше Совгиря була прес-секретарем Степана Кубіва - народного депутата України.

Влітку 2020 року в мережі з'явилася інформація про те, що Совгиря намагалася влаштувати на роботу в Міністерство юстиції свою знайому. Журналісти зняли, як під час засідання народних депутатів в залі Верховної Ради вона листувалася з міністром юстиції Денисом Малюською, у якого просила допомоги з працевлаштуванням її знайомої. Глава відомства зазначив, що ваканскій у нього мало, а також поскаржився на низькі зарплати. Однак Совгирю це не збентежило і вона відповіла, що її знайому влаштує така ситуація.

Пізніше обидва політики, що попалися на неетичній і можливо протизаконній співпраці, дану ситуацію не прокоментували.

Фотографії

Ольга Совгиря: ;джерело: Facebook

Ольга Совгиря: джерело: Facebook

Ольга Совгиря: ;джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.