Біографія

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Вікторія Валентинівна Підгорна народилася 10 лютого 1969 року в місті Сніжне, що знаходиться в Донецькій області.

Знак Зодіаку: Водолій;

За Східним Календаря: рік Тигра;

Національність: українка;

Віросповідання: православна.

Розмовляє російською, українською

Чи правда, що Підгорну звинуватили в спробі підриву національної української держави і навіщо вона хотіла заблокувати популярний месенджер Телеграм? - Відповіді - в цій статті.

Сім'я

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Вікторія Валентинівна перебуває у шлюбі. Чоловік - Віктор Заблоцький.

Освіта

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Підгорна є випускницею Харківського державного університету. Проходила навчання за фахом Історія і політологія. Закінчила аспірантуру на кафедрі філософії в тому ж університеті. Має науковий ступінь кандидата філософських наук із соціальної філософії.

Кар'єра і бізнес

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Про трудовий шлях Вікторії Валентинівни відомо не так вже й багато. Згідно з офіційними джерелами, вона була керівником проекту Менеджмент консалтинг груп. Також займала пост головного консультанта Національного інституту стратегічних досліджень.

В її послужному списку також значиться робота в координаційній раді з питань розвитку цифрової економіки та суспільства. Надавала підтримку ініціативи Хай-тек офіс Україна.

У 2016 році стала розробником Стратегії економічного розвитку Білої Церкви, а в 2017 - була керівницею груп розроблення стратегічного плану Розумний регіон, який створювався спеціально для Одеської області.

Підгорну називають головою правління і директором організації Громадська рада смарт-сіті.

Ім'я Вікторії Валентинівни фігурує в якості однієї з засновниць Платформи міських інновацій та учасниці експертної групи Муніципального розвитку реанімаційне пакету реформ.

Політичну кар'єру Підгорна почала ще в 2000-х роках. У різні роки була помічницею народного депутата Миколи Катеренчука, а також Наталії Королевської.

Підгорна тричі намагалася стати членом Верховної Ради - в 2006 рік у партії Пора-ПРП, а в 2007 році - від блоку Наша Україна - Народна самооборона. Обидві спроби для Вікторії Валентинівни виявилися провальними.

Стати народним депутатом Вікторія Підгорна зуміла в 2019 році, отримавши №128 у виборчому списку партії Слуга народу. Є членом Комітету Верховної Ради з питань цифрової трансформації. Займає місце співголови групи з міжпарламентських зв'язків з Королівством Данія.

У мережі доступна декларація про доходи народного депутата. Їй разом з чоловіком належить квартира і паркувальне місце в столиці, а також два авто марок: Mitsubishi і Honda Civic. Чоловік Підгорної - підприємець, який згідно з офіційними даними заробляє в рік близько 400 тисяч гривень. Готівкою подружжя вказало 12 тисяч доларів.

Компромат і чутки

Вікторія Подгорна: джерело: Facebook

Вікторія Валентинівна потрапила під шквал критики націоналістично налаштованих співгромадян. Вона публічно розкритикувала суспільну реакцію на законопроект № 2362 Про внесення змін до деяких законодавчих актів, з навчання державною мовою в навчальних закладах.

Вона сприйняла норму Закону, спрямовану на захист української мови в громадському просторі як загрозу правам і свободам людей. Її думку публічно розкритикували, зазначивши, що вона маніпулює мовним питанням, працює в інтересах проросійського електорату і підриває процес створення національної української держави. Негативні коментарі в соціальних мережах від користувачів щодо власної позиції Підгорна ретельно видаляла.

У травні 2020 року Підгорна потрапила в новий скандал. Нардеп запропонувала заблокувати на території України популярний месенджер Телеграм. Пропозиція політика викликала масу критики і відверте глузування з боку українських користувачів, зокрема, - знаменитої ведучої і журналістки Наталії Влащенко. Її звинуватили в авторитаризмі і намірах обмежити свободу слова в Україні. Втім, сама Підгірна даний пост відразу ж приховала, після того, як на неї обрушилася маса хейту.

Фотографії

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Вікторія Подгорна: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.