Біографія

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Галина Михайлюк народилася 14 червня 1987 року в Києві.

Знак зодіаку Близнюки;

Народилася в рік Вогненного Кролика;

Національність: українка;

Віросповідання: православна;

Розмовляє російською, українською, англійською

Чи правда, що Михайлюк знаходиться на гачку Офісу Президента і не довіряє всім своїм колегам по фракції Слуга народу? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Михайлюк - вкрай закрита персона і категорично відмовляється розповідати про свою сім'ю або особисте життя.

Освіта

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Галина Олегівна - одна з найосвіченіших політиків сучасної України. У 2009 році отримала диплом Одеської юридичної академії. Має ступінь магістра права.

У 2010 році отримала диплом Одеського економічного університету. Є магістром економіки.

Проходила Михайлюк навчання і у Великобританії. Закінчила університет Йорка. Є магістром міжнародного корпоративного та комерційного права.

Кар'єра і бізнес

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Михайлюк протягом майже усього дорослого життя будувала кар'єру наукового і громадського діяча. Трудовий шлях починає в 2012 році. Стає професором кафедри міжнародного та європейського права Національного інституту Києво-Могилянська академія.

У 2013 році стає консультантом відділу європейського права та міжнародної інтеграції Інституту законодавства Верховної Ради України. Тоді ж отримує посаду доцента факультету державних та економічних наук в Українському вільному університеті в Мюнхені.

У період з 2015 по 2019 року Михайлюк була радником з питань підготовки законів Консультативної місії Європейського Союзу в Києві. Керувала декількома проектами в сферах реформування і адаптації українського законодавства до норм ЄС.

У 2016 році Галина Олегівна була гостьовим лектором Університету Арканзасу (США).

В офіційній біографії Михайлюк зазначено, що вона є членом спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських дисертацій Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності Національної академії правових наук.

Також займає місце одного з редакторів в журналі Теорія і практика інтелектуальної власності.

Кар'єру в політиці Михайлюк починає в 2019 році. Тоді вона отримує №46 у виборчому списку партії Слуга народу. Виграє вибори. У парламенті займає посаду заступника голови Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Є членом делегації України в Парламентській асамблеї НАТО. Значиться співголовою депутатської групи з міжнародних зв'язків з Японією, Норвегією, Сінгапуром, Канадою, Катаром і Австралією.

У 2018 році Михайлюк отримала ступінь доктора юридичних наук. Є автором близько 100 наукових праць.

Згідно з даними податкової декларації, Галина Олегівна має квартиру в Києві, а також гараж. Їй належить авто марки Land Rover Freelander. На різних проектах політик заробляє в рік близько двох мільйонів гривень. Також готівкою вона тримає 116 000 євро і 24 000 доларів.

Компромат і чутки

Галина Михайлюк не є скандальною персоною, але за довгий час в політиці встигла стати героїнею кількох резонансних заголовків.

Так, в 2020 році їй довелося видалити свій пост з критикою ідеї президента створити консультативну раду з представниками ОРДЛО. Крім Галини Олегівни звернення підписали 60 депутатів від Слуги народу. Політики критикували ідею Володимира Зеленського про створення платформи для переговорів з терористами. Зазначалося, що свої пости в соціальній мережі Фейсбук, Михайлюк та колеги нібито видалили, після того, як на них натиснув глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

В кінці 2019 року Михайлюк потрапила в фокус уваги ЗМІ, після того, як стала однією з основних претенденток на місці глави Комітету з питань зовнішньої політики ВР. Тоді попереднього голові Богдану Яременко довелося піти у відставку, після того, як його зловили на листуванні з повією в залі парламенту.

Головною суперницею Михайлюк за посаду була Єлизавета Яресько. Згідно з чутками, політики розгорнули справжню війну за посаду, в яку втрутилися різні групи впливу в парламенті.

У розпал тих подій Михайлюк нібито розіграв пранкери Джокер, який написав депутату від імені Ірини Геращенко - нардепа від Європейської солідарності.

Якщо вірити даним листування, то призначення Галини Олегівни стало результатом інтриг між Офісом Президента, керівництвом парламенту і фракції, в яку втручалися різні депутатські групи, контрольовані олігархами. Сама Михайлюк прекрасно розуміла характер свого призначення, звинуватила у брехні і лицемірстві главу фракції Давида Арахамію, висловила недовіру своїм колегам по партії і побічно підтвердила, що її суперниця Яресько - креатура ОП, яка не має досвіду і знань для виконання обов'язків.

Фотографії

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Галина Михайлюк: джерело: Facebook

Відео

Посилання