Біографія

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Антон Андрійович Клочко народився 16 березня 1981 року.

Знак зодіаку Риби

Народився в рік Металевого півня

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською.

Чи правда, що Клочко неетично користується державними грошима і дійсно він - новий смотрящій за будівництвом в Україні від партії Слуга народу? - Відповіді - в цій статті.

Сім'я

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Андрій Клочко перебуває у шлюбі. Дружина - Неля Клочко. Має двох дітей - дочку Евеліну і сина Андріана.

Освіта

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Клочко має кілька дипломів про вищу освіту. У 1998-2004 роках він навчався в Київському політехнічному інституті. Професійний інженер-електрик. Також має кваліфікацію фахівця з економіки, виданий в Українській академії менеджменту і бізнесу.

У 2003 році Антон Андрійович закінчив військову кафедру в Військовому інституті телекомунікацій та отримав звання молодшого лейтенанта.

У 2010 році Клочко закінчує черговий вуз і отримує диплом магістра бізнес-адміністрування в Міжнародному інституті менеджменту.

Антон Андрійович також будує кар'єру в науковому середовищі. У 2017 році він отримує диплом Національної академії державного управління при Президентові, а в 2019 році стає аспірантом Львівського національного університету імені Івана Франка.

Кар'єра і бізнес

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Згідно з даними офіційної біографії, трудову кар'єру Клочко починає в 2000-х роках. Довгий час майбутній депутат був дрібним підприємцем і торгував книгами.

У 2008 році Клочко очолює департамент продажів в медіа-холдингу Главред-Медіа. Знаходиться на цій посаді до 2011 року.

У період з 2009 по 2013 році обіймає місце керівника книжкового проекту Читайка.

Клочко також відомий в якості топ-менеджеа в сферах переробки і продажу сільськогосподарської продукції, як і в Україні, так і за кордоном.

В кінці минулого десятиліття Антон Андрійович також отримав посаду проректора і провідного спеціаліста відділу міжнародних відносин в Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Ім'я Клочко також значиться в якості співзасновника торгового дому Інтелферт Україна і Радуга Україна.

Політичну кар'єру Антон Андрійович почав в 2014 році. Тоді він намагався потрапити до Верховної Ради, вигравши вибори по мажоритарному округу №217 (Київ, Оболоньський район). На наступний рік бере участь у виборах до Київської міської ради від Дніпровського району.

Удача посміхнулася Клочко в 2019 році. Тоді він отримав №83 у виборчому списку партії Слуга народу і потрапив до Верховної Ради.

У парламенті депутат обіймає посаду голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування та розвитку регіонів. За час роботи в парламенті вже встиг стати автором більш ніж 100 законопроектів.

Займає місце учасника делегації Парламентської асамблеї НАТО та співголови групи з міжнародних зв'язків з Фінляндією, Кореєю та Ірландією.
Клочко також є членом Ради Будівельної палати і главою Підкомітету з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, ліцензування та страхування в будівництві.

У біографії Антона Андрійовича є згадки про роботу у Всеукраїнській Федерації петанку, Школі політичних лідерів і громадської організації Коло.

Влітку 2020 року Клочко очолив обласну організацію партії Слуга народу. Займається підготовкою бренду до подання на місцевих виборах.

У мережі доступна декларація депутата за 2019 рік. Клочко є досить заможною людиною. У його власності або під управлінням знаходяться чотири квартири в Києві.

Також нардепу належать дорогий швейцарський годинник і авто HYUNDAI.

За рік Клочко заробив 2 млн 212 тис. 900 гривень. Кошти були отримані від підприємницької діяльності, в якості заробітної плати і після продажу майна.
Також Антон Андрійович і дружина володіють спільними готівковими вкладами, що перевищують сумму у100 тисяч доларів.

Клочко володіє правами на підприємства Інтелферт Україна і Радуга Україна, а також торгову марку Читайка.

Компромат і чутки

Андрій Клочко: джерело: Facebook

У недовгій політичній біографії Клочко можна знайти не так вже й багато скандалів. Восени 2019 року він потрапив в скандал, після того, як не зміг відповісти журналістам на питання про те, як розшифровується АРМА (Агентство з розшуку і менеджменту активів). Тоді політика назвали непрофесійним і не готовим до ведення активної політичної діяльності.

У 2020 році, коли ВР були прийняті проекти зміни до Конституції і дозволений продаж землі, політика звинуватили у сприянні федералізації України і створенні несправедливої ​​системи продажу землі. Сам нардеп ретельно пред'являв контраргументи противникам політики партії Слуга народу.

Депутат, який має доступ до відразу ж чотирьох квартир в Києві, не посоромився взяти у держави компенсацію в розмірі понад 100 тисяч гривень за оренду житла. П'яту квартиру в столиці він зняв, оскільки не хоче турбувати родичів і не може дозволити собі купити особисту житлоплощу, навіть незважаючи на значні власні заощадження, зазначені в податковій декларації.

Антона Клочко називають новим смотрящим за будівництвом в Києві від фракції партії Слуга народу. Є дані, що один з найвпливовіших політиків сучасної України організував медіа-компанію з метою очорнити і відправити у відставку з поста першого керівника Державної інспекції містобудування Юрія Васильченко і поставити на його місце досвідченого скандального Сергія Шевченка - директора Департаменту нормативно-правового забезпечення ДАБІ Сергія Шевченка . Це, за версією ЗМІ, необхідно Клочко для незаконного збагачення.

Крім того, Антона Клочко та його помічника Олександра Сергієнка звинувачують в імітації реформ сфери архбудконтролю. Є дані, що політики проводять підставні конкурси на посади керівників територіальних органів ГІГ, щоб зберегти контроль над організацією будівельних проектів і отримати доступ до можливих нелегальних доходів від їх реалізації.

Антон Андрійович потрапив ще в один скандал влітку 2020 року. Тоді він заявив, що на нього тиснуть активісти з Коцюбинського, які хочуть його приєднання до столиці і збільшення вартості власних активів, розташованих в околицях столиці.

Фотографії

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Андрій Клочко: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка нардепа в соціальній мережі Фейсбук.