Біографія

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Сергій Дмитрович Гривко народився 12 грудня 1985 року в Чернігові.

Знак Зодіаку: Стрілець;

Народився в рік Дерев'яного Бика;

Національність: українець;

Віросповідання: православний.

Говорить російською та українською

Як саме нинішній депутат від Слуги народу пов'язаний з Антимайданом? Кого називають його справжнім господарем і чому він мовчить в Раді вже другий рік? - Відповіді - в цьому матеріалі.

Сім'я

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Про особисте життя Гривко - мало інформації, не дивлячись на те, що його рідний Чернігів - маленьке місто, в якому все про все знають. Згідно з офіційними даними, нардеп - неодружений. Дітей немає.

Освіта

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Гривко є випускником Чернігівського державного інституту економіки і управління. Має диплом за спеціальністю менеджер-економіст.

Кар'єра і бізнес

Про професійний шлях Сергія Дмитровича відомо не так вже й багато. Згідно з даними його офіційної біографії, він трудився менеджером зі збуту на підприємстві ЧернігоГазСпецСервіс. Крім того, Гривко працював молодшим науковим співробітником в Чернігівському державному інституті економіки і управління.

Кар'єру громадського діяча Сергій Дмитрович почав в 2014 році. Був головою ради Чернігівської міської громадської організації Добровольці. Також його ім'я фігурує в списку засновників громадської організації Українського центру протидії злочинності та корупції.

Гривко також є членом Молодіжної ради при Чернігівській міській раді. Є членом Громадської ради при Чернігівській обласній державній адмінстрації.

Політичну кар'єру Сергій Дмитрович починає в 2015 році. Тоді він став кандидатом в депутати міської ради міста Чернігова від партії Наш край.

Великого успіху на політичному поприщі Гривко досягає лише в 2019 році. Тоді він входить передвиборний список під №114 від партії Слуга народу і проходить в парламент. У Верховній Раді стає членом Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Очолює підкомітет з питань соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю.

Сергій Гривко є людиною досить скромного достатку. Йому належить приватний будинок в рідному Чернігові і авто. За рік нардеп, відповідно до власного запевненням, заробляє не більше 110 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Сергій Гривко - молодий і маловідомий політик, але вже встиг стати героєм кількох скандальних заголовків. Депутата звинувачували в некомпетентності, непрофесіоналізмі і невідповідністі займаній посаді.

У 2019 журналісти підловили його на тому, що Гривко не знав, як розшифровується абревіатура САП - Спеціалізована антикорупційна прокуратура. У відповідь здивованому кореспондентові він заявив, що він вчиться і поки не може відповісти на цю питання.

Сергій Гривко позиціонує себе в якості патріота, громадського працівника і соціально активного громадянина. Однак журналісти з'ясували, що в минулому нинішній депутат від Слуги народу був активістом АнтиМайдану. Він не приховував власних симпатій до режиму Януковича і підтримував силовиків і висловлював антипатію до учасника Революції Гідності.

Є у журналістів пояснення стрімкого кар'єрного злету Гривко. Згідно з інформацією чернігівських експертів, Гривко є ставлеником народного депутата від БПП Валерія Давиденко. Раніше той був протеже заступника зниклого міністра АПК Миколи Присяжнюка в уряді Азарова, який в даний момент ховається від українського правосуддя в Росії.

Гривко відкрито називають представником масовки у Верховній Раді. За час перебування в парламенті Сергій Дмитрович жодного разу не виступив з промовою в сесійній залі.

Влітку 2020 року стало відомо, що Гривко захворів на коронавірус. Його стан оцінювався як тяжкий. На даний момент його здоров'ю нічого не загрожує.

Фотографії

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Сергій Грівко: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.