Біографія

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Оксана Анатоліївна Гринчук народилася 20 червня 2979 року в Чернівцях.

Знак зодіаку Близнюки;

Народилася в рік Жовтого Земляного Кози;

Віросповідання: православна;

Національність: українка;

Розмовляє російською, українською, англійською

З якої причини нікому не відома раніше уродженка Чернівців стала народним депутатом і кому вона зобов'язана свої піднесенням? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Про особисте життя одного з найкрасивіших депутатів Верховної Ради відомо вкрай мало. Згідно офіційної інформації Оксана Анатоліївна перебуває у шлюбі. Має доньку Катерину і сина Микиту.

Освіта

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Гринчук є випускницею Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Закінчила математичний факультет. Крім того, має диплом менеджера готельного господарства.

Кар'єра і бізнес

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Перша серйозна посада в кар'єрі Гринчук пов'язана з компанією Київстар. Оксана Анатоліївна довгий час працювала в секторі маркетингу мобільного оператора.

Пізніше стає менеджером готельного бізнесу в компанії Бизне-центр Буковина.

В заголовки ЗМІ Гринчук потрапляє лише в 2019 році. Влітку вона потрапляє в списки кандидатів від партії Слуга народу, де значилася під №67. Виграє вибори і стає народним депутатом України.

У парламенті стала членом Комітету Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту. Також зайняла місце глави подкомитету з питань забезпечення діяльності верховної Ради.

У мережі доступна декларація народного депутата. Згідно офіційним даними, на Оксану Анатольену зареєстрована квартира в Києві і рідних Чернівцях. Вона має авто марки Тайота. Річний дохід нардепа оцінюється приблизно в 400 тисяч гривень. Має політик і солідні суми готівки: більше 200 тисяч гривень, 16 тисяч євро і майже 28 тисяч доларів.

Компромат і чутки

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Оксана Гринчук є початківцем в політиці і не потрапляла в гучні скандали. Однак, депутата, як і багатьох інших членів партії Слуга народу звинувачують в кумівстві і відстоюванні інтересів великого бізнесу, представники якого нібито і купили їм місця в парламенті.

Згідно з офіційної інформації, Гринчук працювала менеджером готельного бізнесу в Бізнес-центрі Буковина. Відомо, що власником підприємства є депутат Чернівецької міської ради Андрій Брязкало, який в свою чергу є зятем депутата місцевої міськради Валерія Чинуша.

Є дані припускати, що кінцевими бенефіціарами Бізнес-центру Буковина є подружжя Валерія і і Софія Павлюк, яка є дочкою відомого бізнесмена Іллі Павлюка - одного з найбільш впливових членів партії Слуга народу.

Сам Павлюк має вкрай неоднозначну репутацію і відкрито називається в пресі контрабандистом. Повідомляється, що його дочка веде спільний бізнес з помічником нардепа від БПП Віктором Королем - колишнім помічником народного депутата Ігоря Калетника.

Крім того, деякі користувачі мережі повідомляють, що своєю успішною кар'єрою Гринчук зобов'язана своїй привабливій зовнішності, через яку вона багаторазово попадала в списки найсексуальніших жінок української політики.

Фотографії

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Оксана Гринчук: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Ссылка на страницу депутата в социальной сети Facebook.