Біографія

Євген Шатохін: джерело: Politeka

Євген Анатолійович Шатохін народився 10 грудня 1981 року в селі Козача Лопань, що знаходиться на території Дергачівського району Харківської області.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народився в рік Півня

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

У яких шахрайських схемах звинувачують Шатохіна та на яку суму він нібито обдурив українську державу? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Євген Шатохін: джерело: Politeka

Про особисте життя Шатохіна відомо не так вже й багато. Він перебуває у шлюбі з Оксаною Шатохиною - успішною підприємницею. Подружжя має двох дітей: Анну і Єлизавету.

Освіта

Євген Шатохін: джерело: Politeka

Євген Анатолійович має два дипломи про вищу освіту. Перший - Організація і регулювання дорожнього руху. Другий диплом - державного управлінця.

Кар'єра і бізнес

Євген Шатохін: джерело: Politeka

Трудовий шлях Шатохін починає в 1998 році. Перше місце роботи - слюсар з ремонту автомобілів в ЗАТ АТП 16357.

У 2004 році Євген Анатолійович стає співробітником компанії Фін, в якій він пропрацював до 2008 року. Пішовши з цієї компанії, Шатохін стає керівником житлово-комунальним управлінням села Козача Лопань, через два рік очолює фірму Схід.

Новий кар'єрний успіх в біографії Шатохіна приходить в 2017 році. Тоді його призначають начальником управління Державної служби з безпеки на транспорті в Харківській області.

Політичну кар'єру Євген Анатолійович починає в 2015 році. Стає депутатом Харківської обласної ради від одіозної партії Відродження.

У раді займає пост секретаря постійної комісії з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. Курирує Золочівський район Харківської області.

Шатохін є досить забезпеченою людиною. Згідно з даними податкової декларації політика, він має два житлових будинки і дві земельні ділянки в Харківській області. Подружжя Шатохіних також має парк автотранспорту, в який входять авто марок Mitsubishi, Chevrolet і Mercedes-Benz.

Як глава Управління Укртрансбезопасності в Харківській області Шатохін заробляв на рік понад 250 тисяч гривень. Готівковими коштами депутат задекларував 1,05 мільйона гривень, 80 тисяч євро і 50 тисяч доларів.

Заможної жінкою є і дружина Шатохіна Оксана, яка володіє відразу ж трьома підприємствами: Енерготепло, Східенерго і Востоенергострой.

Компромат і чутки

Євген Шатохін: джерело: Facebook

Шатохіна довгі роки звинувачують в реалізації корупційних схем. Так, в 2016 році харківські антикорупціонери заявили, що він незаконно збагатився на отриманні мільйонного підряду від Харківської обласної державної адміністрації.

Так, департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської ОДА уклав угоду з ТОВ Енерготепло по реконструкції очисних споруд вартістю 1,3 мільйона гривень.

За умовами договору компанія була зобов'язана реконструювати очисні споруди в селі Феськи, Злочевського району. В ході перевірки інформації про компанії, з'ясувалося, що один із співвласників компанії є ніхто інший, як Шатохін.

Пізніше та ж компанія, яка виявилася переоформлена на його дружину Оксану, виграла другий вигідний тендер, але вже на більшу суму, що перевищує 4,5 мільйона гривень.

При перевірці документації на другий тендер, виграний Енерготепло у Харківській адміністрації, її єдиним конкурентом виявилася мало кому відома компанія, зареєстрована на ФОП Юхно Володимир Іванович, пропозиція якого була відхилена, так як він не завантажив жодного документа. При цьому, компанія Енерготепло повідомила, що буде виконувати роботи, на які вона виграла тендер, на орендованій техніці, яку планувала брати в користування у того самого Володимира Юхно.

Черговий гучний скандал за участю Шатохіна стався в 2019 році. Тоді він брав участь в конкурсі на отримання прав роботи по п'яти приміських маршрутах в Харківській області в якості власника компанії Восток. Одночасно з цим він входив до складу конкурсної комісії, яка і визначала переможців даного конкурсу.

Сам Шатохін всіляко заперечував звинувачення в причетності до компанії Восток, незважаючи на те, що він був її колишнім директором.

Очевидці засідання комісії по визначенню переможця тендера відзначали, що Євген Анатолійович практично відкрито лобіював інтереси Сходу і навіть домігся зняття з конкурсу сильного конкурента - компанії Укртрансплюс, у якій нібито не виявилося можливості перевозити потрібну кількість пасажирів і надавати послуги особам з особливими потребами.

Ледь не програла конкурс і компанія Інтерспецмаркет яка навіть зняла офіс і орендувала техніку для реалізації умов конкурсу. Шатохін зазначив, що в якості начальника управління Державної служби з безпеки на транспорті в Харківській області він інспектував компанію і виявив, що вона незаконно орендує техніку і офіси.

Тоді голова конкурсної комісії не підтримав Євгена Анатолійовича і призначив компанію Інтерспецмаркет переможцем конкурсу в обхід Сходу.

Фотографії

Відсутнє

Відео

Відсутнє

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Facebook.