Біографія

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Роман Вікторович Сімотін народився 20 травня 1976 року в російській Анапі.

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Дракона

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Чому Сімутін засудили і у співпраці з якими одіозними політиками і бізнесменами його звинувачують? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Про особисте життя політика відомо мало. У його офіційній біографії зазначено, що він перебуває у шлюбі з Наталією Сімутіною. Подружжя має трьох дітей: Дарину, Михайла і Марію.

Освіта

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Роман Вікторович є випускником Київського радіомеханічного технікуму. Диплом техніка-технолога він отримав в 1995 році.

Уже в 1999 році Сімутін стає професійним юристом. Закінчує Національну академію внутрішніх справ.

Другий диплом про вищу освіту політик отримує в 2006 році. Закінчив Київський торгово-економічний університет за спеціальністю економіка підприємства.

Кар'єра і бізнес

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Кар'єру Роман Вікторіч починає в 1997 році. Протягом наступних п'яти років займає місце слідчого з розслідування злочинів у сфері економіки. Місце служби - Бровари.

У 2003 році переїздить до Києва, де отримує місце в головному управлінні МВС по Київській області. Уже в 2004 році стає старшим слідчим.

На початку 2000-х йде з правоохоронних органів за станом здоров'я. Отримує другу групу інвалідності.

Починає кар'єру в бізнесі. Стає співробітником компанії Укрзооветпромпостач. Робить стрімку кар'єру на підприємстві. Спочатку є провідним фахівцем, потім завідувачем сектором, а після - начальником відділу аудиту та аналітичної роботи. В кінці 2000-х отримають посаду глави департаменту правового забезпечення компанії Украгролізинг.

У 2011 році починає кар'єру адвоката. У 2016 році переходить на державну службу і стає главою Департаменту соціального захисту при Київській обласній державній адміністрації.

Кар'єру політика Роман Вікторович починає в 2010 році. Стає депутатом районної ради Броварів від Фронту Змін Арсенія Яценюка. З 2013 році - член партії Удар Віталія Кличка і керівник її Броварського відділення.

У 2015 році Сімутін стає депутатом Київської обласної ради. Виграє вибори по округу №69 від партії Петра Порошенка Солідарність. У раді є членом комісії з питань бюджету і фінансів.

Роман Вікторович також активно займається громадською діяльністю. Глава броварського осередку громадської організації Стоп корупція і керівник організації Нові Бровари.

Компромат і чутки

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Будучи адвокатом, Сімутін виявився замішаним в кримінальних розборках в Броварах. У 2013 році в місцевому парку Перемоги правоохоронці затримали двох активістів партії Удар.

Через деякий час після затримання, Романа Вікторовича доставили до відділку міліції в якості свідка якогось інциденту. Однак Сімутін відмовився співпрацювати зі слідством, оскільки був адвокатом одного з затриманих і не міг свідчити проти нього.

Сімутіна відпустили, але після знову викликали до відділку, але в цей раз заради того, щоб вручити його постанову суду про обов'язкове приводі за злісну непокору правоохоронним органам. Романа Вікторовича визнали винним у правопорушенні і примусили до виплати штрафу в розмірі 255 гривень.

Кар'єру Сімутін в якості депутата Київської обласної ради також відзначилася кількома гучними скандалами. Деякі журналісти звинуватили його в злочинній змові з одіозним колишнім членом Партії Регіонів Сапожком і представником клану Януковичів Віктором Поліщуком, який відомий як крупний пивовар, власник будівельних фірм і навіть родича самого Дмитра Медведєва - колишнього президента Росії. Разом політики нібито розкрали не менше 18 мільйонів гривень, виділених з бюджету на проведення реконструкції броварського парку Перемоги.

Сімутіна також звинувачували в податкових махінаціях. Згідно з даними власної ж декларації про доходи, він разом з сім'єю живе на дохід в 65 тисяч гривень на рік, що не заважає йому мати приватний будинок і два авто іноземного виробництва.

Скандальна слава Сімутіна ледь не привела його до закінчення політичної кар'єри. Тоді в партії Солідарність були змушені підтримати ініціативу виборців і  почати процедуру відкликання Романа Сімутіна з посади депутата облради.

У партії Петра Порошенка відзначили, що в ході спілкування з виборцями його робота була визнана незадовільною за фактом чого була ініційована процедура відкликання депутата зі складу облради.

Сам депутат всіляко заперечував звинувачення у власній політичній неспроможності і відзначав, що керівництво партії влаштувало проти нього особисту вендету і під будь-якими приводами намагається позбавиться від не зручних депутатів, попередньо зганьбивши їх.

Фотографії

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Роман Сімутін: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.