Біографія

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Володимир Миколайович Старовойт народився 25 серпня 1966 року у Львові.

Знак зодіаку Діва

Народився в рік Коня

Національність: українець

Говорить російською та українською

Віросповідання: православний

Чому Старовойта називають королем ринків і навіщо насправді він займається політикою? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Перші роки життя Старовойт провів спочатку у Львові, потім переїхав в Бровари, а пізніше - в Боярку. Про особисте життя політика мало що відомо. Повідомляється, що в даний момент Володимир Миколайович  розлучений. Від попереднього шлюбу має сина Павла.

Освіта

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

В офіційній біографії зазначено, що Старовойт закінчив школу в 1983 році в Боярці. Відслуживши в радянській армії, вступає до Київського інженерно-будівельного інституту. Пізніше вуз Володимир Миколайович кинув. Диплом про вищу освіту отримує лише в 1996 році. Закінчує Київський державний торгово-економічний університет за спеціальністю організація торгівлі та громадського харчування.

У 2006 році отримує диплом менеджера державного управління в інституті Практичної політології при Академії Наук України.

Кар'єра і бізнес

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Перше місце роботи політика - машинобудівний завод Іскра. На підприємстві він був монтажником і регулювальником радіоапаратури.

Недовчившись в інституті, Володимир Миколайович все ж не покинув його, а в період з 1987 по 1990 роки працював там лаборантом.

На початку 90-х років майбутній політик працював монтажером сцени в Київському національному театрі імені Лесі Українки.

Отримавши диплом про вищу освіту, Старовойт став підприємцем і надавав консультативні послуги з фінансових, економічних та будівельних питань. Пізніше стає співробітником компанії Елеганс-СК, що працює в сфері столичної нерухомості.

Відзначимо, що в даний момент за офіційними даними Старовойт є власником 29 фірм і має частки в ще 52 компаніях.

Політичну кар'єру Старовойт починає в 90-х роках. У той період життя Володимир Миколайович числиться членом відразу ж трьох політичних партій. Намагається потрапити до Верховної Ради від соціал-демократичної партії, але зазнає поразки на виборах.

У 2002 році обирається до Київської міської ради, перемігши по мажоритарному округу №43. У раді займається питаннями землекористування.

У 2007 році приєднується до партії Батьківщина. Тоді ж очолює одну з київських районних організацій партії. Наступні сім років в кар'єрі знаменуються для Старовойта низкою провалів. Він програє чергові вибори до Київради і знов не потрапляє до Верховної Ради.

У 2015 році Володимир Миколайович знову досягає успіху і знову потрапляє до складу депутатів Київської міської ради. Знову представляє партію Батьківщина і працює в складі комісії з питань архітектури та землекористування.

Володимир Старовойт за час кар'єри двічі виконував обов'язки помічника народного депутата. Спочатку допомагав Володимиру В'язівському (2012-2014 роки), а потім - Олександру Брагінцю.

Згідно власним запевненням, є активним громадським діячем. У різні роки очолював Раду Соціального центру мікрорайону Перспектива-Оболонь і Координаційна Рада малого та середнього бізнесу при українському уряді.

Крім того, Володимир Старовойт є членом благодійних організацій Благодійний фонд ветеранів війни ПРОДОВЖУВАЧІ і Фонду сприяння правоохоронним органам Право і безпека.

Старовойт є одним з найбільш забезпечених депутатів Київради. У його податкової декларації можна знайти кілька десятків об'єктів нерухомості (земельні ділянки, офіси, нежитлові приміщення, квартири, приватні і заміські будинки). У нього є ціла колекція дорогих годинників і ювелірних прикрас, цілий парк іноземних авто і багато іншого. Готівкою Володимир Миколайович зберігає понад 2 мільйонів доларів і 10 мільйонів гривень.

Компромат і чутки

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Згідно з даними ЗМІ, Старовойт вважається одним з найбільш неефективних столичних народних обранців. Зокрема, він з деякими іншими депутатами рідше інших з'являвся на засіданнях Київради і рідше інших брав участь в голосуваннях.

Старовойта в Києві найбільше знають не як політика, а як підприємеця і так званого короля ринків. На столичній Оболоні він тримає відразу ж кілька ринків: Мінський, Люкс і Лілія. Журналісти відкрито пишуть, що депутат лобіює в Київраді інтереси власного бізнесу і активно використовує зв'язки в політикумі заради покриття багатьох порушень своїх ринків. Окремої згадки заслуговує той факт, що в якості члена комісії з питань землекористування та будівництва, він може впливати на боротьбу з власним конкурентами в бізнес-полі.

Крім того, Сторовойта називають власником багатьох столичних МАФів, багато з яких мали незаконне походження. Мережу кіосків він нібито побудував ще на початку 2010-х років, активно співпрацюючи з тодішнім головою Оболонської РДА Василем Антоновим - представником нині розпущеної Партії регіонів. по незаконному будівництву майже двохсот МАФів.

Володимира Ніколаєва відкрито називають лобістом інтересів компаній Оболонь, ПателіЛізінг, ГРАДБУД-1, Сото і StolitsaGroup.

У 2018 році Старовойт знову оскандалився, коли імовірно набрехав про те, що допоміг з ремонтом однієї зі столичних гімназій.

Фотографії

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Володимир Старовойт: джерело: Facebook

Відео

Відсутнє 

Посилання

Посилання на сторінку депутата в соціальній мережі Фейсбук.