Біографія

Неллі Василівна Казанжиєва родом з Миколаєва. Відома як голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Сім'я

Заміжня.

Освіта

Має дві вищі освіти:

 • Харківський державний інженерно-економічний інститут — вивчилася на бухгалтера.
 • Харківський державний економічний університет — економіст.

Кар'єра і бізнес

У 1984-85 роках працювала кур'єром в канцелярії заводу будівництва суден "Океан".

У 1989 році обіймала посаду економіста головної бухгалтерії Дзержинського торгу. Пропрацювала на місці два роки.

Потім, до 2007 року працювала у виконкомі Дзержинської райради на постах:

 • 1991 рік — інспектор 2-ої категорії в Департаменті по роботі з новими формами, потім — старший інспектор, фахівець 1-ої категорії в департамент по роботі з новими формами господарювання;
 • 1992 рік — спеціаліст 1-ої категорії в адміністративному фінансово-економічному відділі;
 • 1993 рік — головний спеціаліст в адміністративному  фінансово-економічному відділі;
 • 1994-97 роки — головний спеціаліст управління економічного контролінгу бюджету та фінансів;
 • 1998 рік — т.в.о. керівника відділу організації роботи Ради та її органів, потім (по 2003 рік) — керівник відділу організації роботи Ради та її органів;
 • 2004-05 роки — заступник голови Ради з питань роботи виконавчих органів ради, а також керівник відділу організації роботи Ради та її органів.
 • 2006 рік — заввідділу організації роботи Ради та її органів;
 • 2007 рік — заступник голови Ради з питань роботи виконавчих органів ради.

У 2010 році підвищується до поста заступника голови Дзержинської райради.

Також з 2010 року обіймає посаду голови Адміністрації Київського р-ну Харківської міськради.

Суспільно-політична діяльність

У 2006-10 роках перебувала на посаді депутата Дзержинської райради п'ятого скликання.

Через п'ять років призначена депутатом Харківської міськради сьомого скликання. У тому числі складалася в постійній комісії з питань контролінгу, бюджету і фінансів. У партії не перебувала.

Була членом депутатської фракції Харківської міськради сьомого скликання "Опозиційний блок "Довіряй справам".

Нагорода

Нагороджена:

 • Почесною грамотою виконавчого комітету Харківської міської ради, 2002 р.;
 • Відзнакою Харківського міського голови" за старанність 350 років заснування Харкова 1654-2004», 2004 р.;
 • Грамотою Харківської обласної ради, 2006 р.;
 • Почесною грамотою Дзержинського районного у м.. Харкові ради, 2006 р.;
 • Почесною грамотою облдержадміністрації, 2009 р.;
 • Подякою голови Харківської обласної державної адміністрації, 2010 р.;
 • Подякою Харківського відділення Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Спілка організацій інвалідів України" — товариства інвалідів Київського району, 2012 р.;
 • Почесною грамотою Міжнародної організації» Козацтво України"; Орденом Української Православної Церкви Почаївської ікони Пресвятої Богородиці, 2013 р.

Компромат і чутки

У 2018 році біля будівлі Київської райадміністрації був організованиий мітинг. Учасники організації "Антикорупційний блок учасників АТО" виступали проти встановленої небезпечної газової заправки, яка нелегально розмістилася на території району. За словами місцевих жителів, особу власника встановити не вийшло.

Это коррупционные схемы, которые до сих пор процветают в Киевском районе города Харькова. И именно их мы приехали сегодня в администрацию разрушать. Уже вторую неделю нас кормят обещаниями по конкретному решению вопроса по поводу демонтажа опасного объекта - газовой АЗС, который был построен незаконно с нарушением всех требований действующего законодательства”, - розповів представникам ЗМІ голова організації АТО Антон Сосницький.

Зі слів активістів, метою мітингу була зустріч з районним головою Неллі Казанжиєвої. До цього учасники мітингу зверталися до місцевої влади з вимогою усунути незаконно встановлений об'єкт, але всі заяви залишилися без відповіді. 

Активісти прочекали голову РДА близько трьох годин, і особиста зустріч так і не відбулася, а Кабінет Казанжиєвої був закритий на замок під час робочого дня. 

"АБУ АТО ждет на рабочем месте районного главу, которая специально избегает встречи с пикетчиками",  пояснив Сосницький. 

Попри те, що представники інших чиновників стверджували, що проблема знаходиться на етапі розгляду, Учасники мітингу вважали Казанжиєву замішаною в даному порушенні.

Голова відділу зв'язків з громадськістю міськради Юрій Сидоренко назвав збори пікетувальників "захопленням", а тих, хто там перебував, — "бандитами". Правоохоронці своєю чергою запевнили, що ніяких порушень під час мітингу не виявлено.

Бувши депутатом Харківської міськради, протягом 2017 року Казанжиєва не була присутня на 18% голосувань. Помічено, що під час засідань депутатка часто читає книги, що, можливо, і стало причиною ігнорування голосувань (мабуть, надто вже цікаві книги).

Також помічено, що Казанжиєва іноді відволікає інших депутатів захоплюючим медіаконтентом на своєму смартфоні.

Крім того, за всю каденцію 7-го скликання Харківської міськради Казанжиєва зарекомендувала себе як одного з найбільш пасивних харківських депутатів, які не виступили на жодній сесії з пропозиціями.

Фотографія

Відео

Посилання

Сторінка в Фейсбук