Біографія

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Володимир Рожанський народився 14 серпня 1963 року в місті Херсон.

Знак зодіаку: Лев

Народився в рік Кролика

Національність: українець

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Протеже якого скандального бізнесмена і політика називають Рожанського? На яких саме махінаціях його зловили і чим скандально відома його фракція в Харківській облраді? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Про особисте життя одного з найуспішніших харків'ян відомо вкрай мало. У відкритих джерелах можна знайти дані про те, що Рожанський перебуває у шлюбі. Дружина - є не публічною персоною. Чиновник має двох дочок. Діти політика також не встають перед камерами.

Освіта

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Володимир Рожанський має кілька дипломів про вищу освіту. У 1980 році вступає до сільськогосподарського інституту Херсона. Закінчує його в 1985 році. Має спеціальність інженера-будівельника.

У 1988 році закінчує Вищі курси МВС в Харкові. Отримує звання лейтенанта міліції.

Третю спеціальність майбутній політик отримує в 2008 році. Закінчує Харківський інститут управління за спеціальністю менеджмент організації. Має диплом менеджера-економіста.

Отримує четвертий диплом про вищу освіту в 2015 році. Стає випускником Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Має ступінь магістра державного управління.

Кар'єра і бізнес

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Випустившись з вишу, майбутній чиновник, як і багато інших його однолітків, потрапляє в армію, в якій служить до 1987 року.

Трудовий шлях Володимир Анатолійович Рожанський починає в 1989 році. Є одним з перших радянських підприємців. Отримує відносну популярність в Харкові в якості підприємця.

Кар'єрний прорив Рожанський здійснює в 2002 році. Тоді він отримує посаду заступника директора компанії Енерготехнології.

У 2003 році отримує посаду директора компанії Маяк Пром. У 2007 році йде в компанію Глобус, в якій працює до 2010 року.

Кар'єру чиновника починає на початку минулого десятиліття. Отримує пост заступника голови однієї з Харківських районних адміністрації.

У 2011 році переходить в управління Апарату Верховної Ради України. Працює помічником-консультантом народного депутата Дмитра Святоша.

Кар'єру в законодавчій сфері починає в середині 2010-х. Обирається депутатом Манченковского селищної ради Харківського району IV скликання. Крім того, в різні періоди обіймав посаду директора районної ради п'ятого і шостого скликань. У жовтні 2015 роки обирається депутатом сьомій версії Харківської обласної ради. Займає посаду секретаря постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування. Моніторить ситуацію в Вовчанському і Харківському районі.

Кар'єрним піком для Рожанского зараз є пост начальника Головного управління Держпраці в Харківській області.

Крім кар'єри в бізнесі та органах влади, Володимир Анатолійович успішно розвивав наукову кар'єру. Є автором інформаційного довідника для практичного користування на підприємствах ОХОРОНА ПРАЦІ І ПРОМИСЛОВА БЕЗПЕКА, підготував збірник статей під назвою Управління ризиками в системах управління охороною праці: теорія і практика, а також навчальний посібник СОЦІАЛЬНА І ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДІЯЛЬНОСТІ для шукачів вищої освіти.

За роки кар'єри Рожанський був удостоєний безлічі нагород, серед яких варто назвати Подяку Президента України, Орден За заслуги III ступеня, Почесну відзнаку Харківської обласної ради Слобожанська слава, Також Рожанський був нагороджений наручним годинником від міністра МВС України, почесними грамотами Харківської обласної ради та Харківської районної ради та Вищою нагородою Товариства Червоного Хреста України в 2019 році.

Володимир Рожанський є одним з найбагатших чиновників міста Харків. Згідно з даними податкової декларації за 2018 рік, депутат має три земельні ділянки в Херсонській та Харківській областях, житловий будинок, гараж, лазню і еллінг. У місті Харків у Володимира Анатольвич є ще один гараж, а в Старосалтівській селищній раді - земельну ділянку.

У подружжя Рожанского є дев'ять ділянок землі в Харківській області, чотири квартир в Харкові і житловий будинок із земельною ділянкою в Старому Салтові.

У депутата також є колекція швейцарських годинників, вартістю майже в 400 тисяч гривень. У депутата також є авто Mercedes-Benz GL 500 4MATIC 2013 року. Декларація також має дані, що його дружина володіє авто марок Toyota Camry і Lexus RX 350 2013 року випуску.

Крім того, депутат облради володіє катером, гідроциклом, квадроциклом, причепами для водних засобів.

Як глава харківського управління Держпраці Володимир Рожанський отримував зарплату в сумі 377 тисяч гривень банківських рахунках депутата всього 96 гривень і один долар. У Олени Бондаренко - трохи менше півтори тисячі гривень. Готівковими коштами Володимир Анатолійович зберігає 252 тисячі тих доларів, 700 тисяч гривень і 19 тисяч євро. У подружжя налом є 15 тисяч доларів і 45 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Володимир Рожанський називається протеже скандально українського політика Дмитра Святоша. Багато експертів відзначають, що саме його заступництву політик зобов'язаний кар'єрі і багатством. Також саме Святошу приписують успішне депутатство Рожанського в Харкові, якого нібито направили до скандальої групи Відродження, яку регулярно звинувачують у корупції і схильності до сепаратизму.

Як і багато інших українських політиків, Рожанський був спійманий на шахрайстві з податковою декларацією. У 2016 році Володимир Анатолійович був притягнутий до відповідальності Харківським антикорупційним центром. З'ясувалося, що в своїй декларації за 2015 рік він забув внести дані про власний бізнес і бізнес своєї дружини Лариси.

Зазначено, що депутат не вніс дані про статутні фонди двох фірм на загальну суму 12093 гривень. Заявлено, що Рожанський мав частки в компаніях Арго Тревел і Інтербуд.

Крім того, в ході незалежного розслідування вдалося з'ясувати, що дружина політика також приховала від податкових служб дані про вклади в компаніях Регіон-21 в сумі 60000 гривень та фірмі Нефтегазремстрой в сумі 7080 грн. 

Одна з дочок Рожанська - Христина - також є скандальною персоною. У 2012 році дівчина збила жінку прямо на пішохідному переході і втекла з місця події. Встановлено, що ДТП сталося ввечері біля однієї зі станцій харківського метро.

Очевидці стверджували, потерпіла просто йшла по пішохідному переходу на зелений. В цей час іномарка збила її і помчала далі, навіть не пригальмувавши. Жертва аварії з численними травмами була госпіталізована, але вижила. Правоохоронці тоді заявляли, що водій автомобіля не зникла з місця ДТП, а просто припаркувалася неподалік. Звичайно ж, дочка видного чиновника провини за аварію не понесла.

Пізніше з'ясувалося, що Христина Рожанська навіть не приховувала того факту, що збила жінку і зникла з місця аварії. Більш того, в листуванні з однією з подруг вона відкрито заявила, що навіть не платила правоохоронцям за закриття питання про ДТП, а просто вирішила всі проблеми за допомогою одного дзвінка.

Фотографії

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Володимир Рожаньский: джерело: Facebook

Володимир Рожанський: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Facebook.