Біографія

Павло Кухта: джерело: Facebook

Павло Кухта народився 3 грудня 1985 року в Києві.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народився в рік Бика

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

З яким міжнародним угрупованням пов'язують Кухту? Яких скандальних політиків називали його подільниками по захопленню контролю над Україною? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Павло Кухта: джерело: Facebook

Про особисте життя Кухти мало, що відомо. Згідно з даними офіційної біографії політика, він перебуває у шлюбі з Катериною Василівною Кухта. Подружжя виховує дочку Ярославу.

Освіта

Павло Кухта: джерело: Facebook

Павел Андреевич Кухта является выпускником Национального технического университета Киевский политехнический институт. Имеет диплом по специальности компьютерные науки.

В 2018 году получал дополнительное образование в Aspen Institute в столице.

Кар'єра і бізнес

Павло Кухта: джерело: Facebook

В офіційній біографії Кухти відзначено, що кар'єру він почав в 2008 році, відразу ж після випуску з університету. Перший час Павло Андрійович працював журналістом і публікував матеріали на економічні теми.

Різкий кар'єрний поштовх чекав його в 2015 році. Тоді він став членом наглядової ради Індексу моніторингу реформ iMoRe від VoxUkraine. Саме в цей період свого життя Кухта вперше стикається з політикою і стає помічником народного депутата від фракції Cамопоміч Ярослава Маркевича і Ігоря Луценка з фракції Батьківщина.

Активно працює в уряді в період з 2015 по 2019 роки. У той період числиться радником відразу ж трьох міністрів фінансів в Кабінетах Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана: Наталії Яресько, Олександра Данилюка та Оксани Маркаровой.

Павло Кухта також працював в команді екс-прем'єра Володимира Гройсмана. Значився радником глави Кабміну протягом усього його прем'єрського терміну. Тоді ж займав пост заступника голови Стратегічної групи радників по підтримці реформ. Називався соратником скандальних іноземних чиновників в українському уряді Івана Міклоша і Лешека Бальцеровича.

Намагається почати власну політичну кар'єру Кухта лише в 2019 році. Стає кандидатом від партії Голос Святослава Вакарчука, але прямо перед подачею документів до ЦВК, відмовляється реєструватися. В ході парламентської компанії значиться лише програмним директором, розробником програми політичної сили, і главою експертної команди.

Перше важливе призначення чекало Кухту в 2019 році. Стає першим радником міністра економічного розвитку в Кабінету Олексія Гончарука Тимофія Милованова.

Після зміни прем'єра і призначення на місце глави уряду Дениса Шмигаль, Павло Кухта стає виконуючим обов'язки глави Міністерства економічного розвитку.

В кінці 2019 року Кухта намагається створити власний політичний проект. Разом з тодішнім прем'єром Гончаруком, головою Податкової служби Максимом Нефьодовим і міністром інфраструктури створює проект Люди Важливі. Після скандальних звільнень трьох учасників політичної ініціативи (Криклій, Гончарука і Нефедова) проект був поставлений на паузу.

Згідно з даними податкової декларації за 2019 рік, Кухта має право на половину квартири площею 77.5 м2 в Києві.

На його дружину оформлені дві квартири і гараж в Києві і приватний будинок з земельною ділянкою в Бориспільському районі Київської області.

Чоловік та дружина мають авто марок Nissan Leaf 2014 року випуску і Volkswagen Tiguan 2014 року випуску.

За минулий рік Павло Андрійович 3 мільйона 111 тисяч 481 гривень. Кошти були виручені в якості прибутку від підприємництва.

На банківських рахунках Павло має 311 тисяч 583 гривні і 92 тисячі 145 євро. Готівкою Кухта зберігає 15 тисяч гривень, тисячу доларів і 3 тисячі євро.

Компромат і чутки

Павло Кухта зараховується до так званих соросят- учасників злочинної схеми, організованої американським мільярдером Джорджем Соросом. Згідно з поширеною в ЗМІ та соціальних мережах версією, Кухта і багато інших українських політиків, деякі з яких входили в його проект Люди Важливі, були завербовані міжнародним злочинним синдикатом, який намагається захопити контроль над українськими ресурсами і фінансовою системою. Саме під час початкової вербування Кухта нібито познайомився зі своїм майбутнім шефом Миловановим.

Партію Голос, з якою тісно пов'язаний Павло Андрійович, також називають власністю Сороса, а точніше його українського підопічного Томаша Фіалу, який довгі роки контролює інвестиційну компанію Dragon Capital.

Крім Сороса Милованова і Кухта прямо пов'язували з Держдепом США і мало не чи не звинувачували в роботі на іноземний уряд.

Як і багато інших так звані соросята з вищих кіл української політики, Кухта сам собі часто виписує вкрай високі премії. Так, в листопаді 2019 року він виписав сам собі премію в розмірі 1630% від окладу, який становить 35 200 гривень. Таким чином Кухта сам собі заплатив значну суму в 236 тисяч гривень. Багато хто був упевнений, що таким чином чиновник викрав державні кошти і легалізував їх.

Також експерти відзначили, що Павло Андрійович призначив всім своїм помічникам величезні премії, що може говорити, що схему з виведення державних коштів на особисті рахунки він розмножив на всіх підлеглих.

Фотографії

Павло Кухта: джерело: Facebook

Павло Кухта: джерело: Facebook

Павло Кухта: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Сторінка політика в соціальній мережі Фейсбук.