Біографія

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Максим Нефедов народився 18 квітня 1984 року в Києві.

Знак зодіаку: Овен

Народився в рік Сталевого Щура

Національність: українець

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

На скільки мільярдів гривень Нефедов кинув державний бюджет України? Хто є його покровителями в політиці і чому його називають одним з найвпливовіших прихованих геїв нашої країни? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Про особисте життя та родину одного з найскандальніших молодих політиків України відомо мало. Батьки Нефедова ховаються від преси.

В офіційних джерелах можна знайти інформацію про те, що він перебуває у шлюбі з Яною Калмиковою, яка є одним з менеджерів корпорації Метінвест українського олігарха Ріната Ахметова. Є дані про те, Тесть Максима - Сергій Калмиков- пенсіонер, раніше служив в ранзі заступника голови слідчого управління по Львівській області.

Дружина Нефедова - є не публічною особою і багатьма сприймається як ширма, яка приховує його справжнє особисте життя. Про те, що екс-чиновник одружений мало, хто знає, хоча раніше за чутками у нього була дівчина.

Відзначимо, що Максим Нефедов одружився досить спонтанно і не представив дружину пресі. Діти в планах подружжя не значаться.

Освіта

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Максим Євгенович Нефедов є випускником найпрестижнішого університету України - Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка. Має ступінь магістра економічної теорії.

Кар'єра і бізнес

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Згідно з особистим запевненням Нефедова, трудовий шлях він починає в 2004 році. Перше місце роботи - консалтингова фірма Golden Gate Business. Автобіографія чиновника стверджує, що саме на даному підприємстві Максим пропрацював аж до 2011 року. Майбутній митник на продовженні довгого терміну займався злиттям і поглинанням різних компаній.

Сам Нефедов також стверджував, що паралельно з основною роботою також займав пост старшого радника в інвестиційній компанії Dragon Capital, в якій очолював відділ банківського інвестування. Працював в компанії аж до 2010 року.

З початку минулого десятиліття Максим Євгенович переходить на роботу до фонду ICON Private Equity. В організації управляється інвестиціями в різні країни СНД. Управляє українським філіалом фонду і займає там пост управляючого партнера.

Всеукраїнську популярність приходить до Нефедову лише в 2015 році. Тоді він стає заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус. Саме йому приписують основну роль з створенні системи електронних державних закупівель Прозорро і ідею про створення компанії Прозорро Продажі. Іде з посади в 2016 році, після того, як його тодішній шеф зі скандалом залишає Кабінет міністрів.

Повертається в уряд Нефедов в тому ж році. Йде на підвищення і стає заступником міністра економічного розвитку Степана Кубіва. У той же період часу був членом Національної ради з антикорупційної політики.

Найбільшим на даний момент кар'єрним успіхом Нефедова є пост керівника державної Митної служби України. Покидає цю посаду зі скандалом 25 квітня 2020 року.

Нефедов був одним з найбільш забезпечених чиновників країни. Так, він декларував право власності на три квартири і дві земельні ділянки. Також у нього є колекція ювелірних прикрас і два авто. При цьому, річний дохід чиновника перевищував 1 мільйон гривень на рік. Нефедов також мав заощадження в розмірі 39 тисяч доларів і 120 тисяч гривень. Декларація екс-чиновника доступна в мережі.

Нефедов один з найпопулярніших українських блогерів. Його сторінки в Інстаграм і Фейсбук мають кілька десятків тисяч подписників. Новини з життя політика активно обговорюються його фоловерами і ЗМІ.

Компромат і чутки

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Максим Нефедов є одним з найбільш скандальних українських політиків молодого покоління. У пресі і соціальних мережах його прийнято називати не компетентним, склочним і корумпованим. Має імідж одного з найбільш одіозних соросят - клану українських політиків, офелірованних з міжнародними фінансовими інститутами.

Численні джерела стверджують, що Нефедов є давньою креатурою екс-міністра економіки Абрамавічуса. Обидва політики нібито є ставлениками американського мільярдера Джорджа Сороса. Потрапили під вплив міжнародної фінансової мафії політики під час роботи на компанію Dragon Capital і його генерального директора і партнера Сороса - Томаша Фіалу.

Структури Сороса і його підлеглі імовірно і проштовхнули Нефедова спочатку в уряд, а потім і на митницю. На думку експертів, Нефедов був поставлений на такі високі пости в цілях встановлення контролю над стратегічно важливими галузями економіки, взяття під контроль системи влади в Україні і збагачення своїх безпосередніх покровителів.

Робота Нефедова на посаді глави митниці оцінюється, ні як інакше, як провальна. За недовгий термін його роботи на посаді збитки відомства оцінюються в суму, що перевищує 12 мільярдів гривень. Настільки величезну нестачу в нашій країні митники не демонстрували навіть за часів правління корумпованого Віктора Януковича.

Окремі журналісти відзначають, що злочинну недбалість Нефедова на митниці прикривала його колега по так званому соросятніку - тодішня міністр Оксана Маркарова. Є дані, що Максим Євгенович, який провалив план митниці по зняттю мит, звертався до чиновниці, щоб та знижувала для нього показники. По суті, обидва політики здійснювали шахрайську схему і вводили бюджет у величезні збитки.

Численні чутки про некомпетентність і корумпованість Нефедова привели до того, що в лютому 2020 року проти нього порушили справу правоохоронці. Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро порушити проти голови Державної митної служби Максима Нефьодова кримінальну справу, а сама митниця пройшла через безліч обшуків.

Сам президент Зеленський публічно висловив розчарування в роботі Нефедова і зазначив: що він вкрай неефективний на посаді глави митниці. Партія Слуга народу також засудила Максима і підтримала його звільнення.

Слідчі НАБУ нібито отримали інформацію про те, що Нефедов і ряд інших високопоставлених митників замішані в отриманні величезних хабарів на угодах з постачання пального і не сертифікованих панелей. На думку фахівців, через злочинну діяльність Максима і компанії державний бюджет недоотримав 40 мільйонів гривень.

Злочинний зв'язок Нефедову приписують не тільки з американським мільярдером, але і українським олігархом Рінатом Ахметовим. З найбагатшою людиною нашої країни Максим Євгенович нібито пов'язаний через дружину Яну Калмикову, яка, ймовірно, приховує власні доходи і відмиває сімейні гроші через Перший український міжнародний банк того ж Ахметова.

Максима звинувачували у злочинній змові з бізнесменом Іллею Павлюком, якого в пресі називають королем контрабанди. З ним Нефедов і представники партії Слуга народу нібито домовлялися про спільне ведення нелегального бізнесу, заснованого на контрабанді.

Тоді в пресі також нібито були опубліковані кадри з даної зустрічі, на яких можна чітко побачити людей, схожих на Нефедова і Павлюка.

Уже перед відставкою Нефедов оскандалився в одному з дорогих нічних клубів України. Будучи чиновником, Максим Євгенович проводив час на БДСМ-вечірці в компанії голих моделей. Відзначимо, що офіційної зарплати тодішньому чиновнику для відпочинку в даному закладі і оплати послуг ескорту ледь би вистачило. Відео відпочинку митника в нічному клубі шокувала мережу і Ютуб.

Відзначимо, що один із найскандальніших митників України, під час роботи якого відомства терпіло мільярдні збитки, не соромився сам собі призначати величезну зарплату. У березні 2020 року Нефедов підвищив собі зарплату в 6,5 раз.

Максима Нефьодова вважають одним з найбільш впливових прихованих геїв України. Чиновник нібито належить до касти блакитної мафії, до якого входять інші молоді політики нашої країни. Нефедов нібито будував кар'єру разом з компанією інших таємних геїв країни і протягом всієї кар'єри безуспішно намагався приховати свої власні вподобання.

Фотографії

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Максим Нефедов: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Фейсбук.