Біографія

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Юрій Соболевський не публікує свої паспортні дані. У відкритих джерелах немає інформації про дату його народження.

Чому Соболевський приховує своє минуле? З яких причин він різко почав політичну кар'єру і ставлеником якого політика його називають? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Соболевський є корінним киянином. Одружений з Оленою Соболевською. Має двох дітей - дочку Анастасію та сина Валентина.

Освіта

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Соболевський є професійним юристом. Однак достовірних даних про те, де він навчався і коли саме невідомо. Повідомляється, що в 2010 році він успішно склав адвокатський іспит і отримав свідоцтво адвоката. Член Національної асоціації адвокатів України.

Кар'єра і бізнес

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Один з основних керівників партії Слуга народу з 2010 року працював адвокатом. Був радником члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів. Був заступником Голови Ради ВГО Всеукраїнська асоціація молодих науковців.

У біографії Соболевського можна знайти дані про те, що він також працював в Головному управлінні Госгеокадастра в Кіровоградській області. Також він був начальником відділу в Кропивницькому відділі.

Політичну кар'єру Соболевський починає в 2019 році. Юрист несподівано стає представником Володимира Зеленського на президентських виборах в Херсонській області, АР Крим та місті Севастополь.

Крім того, є керівником обласного виборчого штабу, представник в регіоні політичної партії Слуга народу.
Вигравши вибори, Соболевський покинув Херсон і почав працювати Кропивницького. У місті він був радником голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрія Болоня.

Найбільше кар'єрне досягнення чиновника на даний момент відбулося в червні 2020 року. Саме тоді його призначають керівником Херсонської обласної організації партії Слуга народу.
Крім того, є партнером в адвокатському об'єднанні Юридична компанія Капітал.

У 2020 році закінчує адвокатську практику і виходить з Асоціації адвокатів за власним бажанням.

Головна особа партії Слуга народу в Херсоні має дві квартири в Києві, площею 94 і 65 квадратних метра.

Пара також має авто марки KIA SPORTAGE. В якості партнера фірми Юридична компанія Капітал за 2019 рік Соболевський заробив всього 59 тисяч гривень на рік. Його дружина Олена, яка працює в Національному комітеті фінансових послуг повчило всього 152 тисяч гривень.

При цьому, у подружжя значні заощадження: 950 тис грн, $ 50 тисяч і 40 тисяч євро. На банківських рахунках зберігається 8 тис 005 грн і $ 1.

Компромат і чутки

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Юрій Соболевський порівняно молодий політик, але вже встиг потрапити в кілька скандалів. Його називають людиною Андрія Балоня - колишнього губернатора Кіровоградської області. Деякі журналісти стверджують, що чиновники довгий час були діловими партнерами, а сам Соболевський в 2019 році був радником тодішнього кіровоградського губернатора.

Також раніше Соболевський критикувався за свій пост із зображенням сміттєвого бака з написом Люстрація. Таким чином політик висловився на тему необхідності кадрових змін у владі шляхом відставок. Деякі користувачі мережі заперечили Юрію і відзначили, що в його політичній силі безліч скандальних політиків, які сумнівно прославилися під час президентства Януковича і Порошенка.

Багато хейтерів у Соболевського в соціальній мережі Facebook. Користувачі мережі звинувачують його в некомпетентності, лицемірстві, невгамовних амбіціях, а також у невдалій саморекламі. Гнівні коментарі користувачів мережі, Соболевський регулярно видаляє зі своєї сторінки.

Фотографії

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Юрій Соболевський: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в соціальній мережі Facebook.