Біографія

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Розмовляє українською, російською, польською, англійською

Віталій Станіславович Коваль народився 28 липня 1981 року в місті Березне, що знаходиться на території Рівненської області.

Сім'я

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Про особисте життя нинішнього губернатора Рівненської області не так вже й багато і відомо. Повідомляється, що Коваль одружений і має двох дітей. Дружина - Коваль Ксенія Валеріївна, дочки: Богдана і Злата.

Особливу увагу у всіх офіційних документах приділяється тому, що батько політика є Заслуженим тренером України.

Освіта

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Віталій Коваль є випускником Тернопільської академії народного господарства. Має ступінь МВА Львівської бізнес-школи при Українському католицькому університеті.

Кар'єра і бізнес

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Згідно власним запевненням, кар'єру Станіслав Коваль почав в 2004 році з позиції банківського службовця. Працює в Укргазбанку в складі кредитного департаменту.

У 2006 році перейшов в аграрний бізнес, а після пробував свої сили в транспортній і будівельних галузях.

З 2008 по 2009 рр. - директор компанії Пробанк Консалт. У 2012 - 2014 рр. є генеральним директором Інвесттрейдсервіс. У 2014 році працював генеральним директором Санако, а в 2015 році - генеральним директором ВВВ Монтаж.

Крім кар'єри в бізнесі, Коваль активно займався спортом і громадським активізмом. Є кандидатом в майстри спорту з греко-римської боротьби. Очолює громадське об'єднання Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби. Є першим віце-президентом Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби.

На даний момент обіймає посаду голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації.

Вся Україна дізналася ім'я Віталія Коваля лише 9 вересня 2019 року, коли президент Володимир Зеленський призначив його головою Рівненської обласної державної адміністрації.

Згідно з даними податкової декларації за 2018 році, Віталій Коваль є людиною скромних достатків. В якості заробітної плати нинішній губернатор Рівненської області отримало близько 400 тисяч гривень за рік. При цьому, власного житла або авто у нього немає. Проте, подружжя Коваль мають готівкою близько 40 тисяч доларів, а також близько 11 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Нинішній глава Рівненської області позв'язується з одіозним Артемом Гриненко, якого називають шахраєм з великої дороги звинувачують в здійсненні багатомільярдних схем на відмиванні грошей, через власну Всеукраїнську дорожню асоціацію.

Згідно з даними журналістських розслідувань, статутний капітал компанії Коваля ВВВ Монтаж становив всього лише 1 тисячу гривень. Компанія нібито є фіктивною і створена для Віталієм Ковалем і роками вигравала тендери на ремонт доріг в Рівненській області. Загальний дохід від операцій між компанією нинішнього глави Рівненської області і державою склала 450 млн грн. Також структуру звинувачують у захопленні земельних ділянок інших фірм, втягуючись з ними в довгі судові тяжби.

У березні 2020 року в пресі ходили чутки про те, що Віталій Коваль знаходиться в кроці від відставки. Деякі ЗМІ писали, що в Офісі Президента були незадоволені його успіхами на посаді, а також потребували перерозподілі балансу регіональних сил, жертвою яких міг бути якраз Коваль.

Фотографії

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Віталій Коваль: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку губернатора в соціальній мережі Фейсбук.