Біографія

Роман Титикало: джерело: Facebook

Роман Сергійович Титикало народився 21 травня 1982 року в Києві.

Знак Зодіаку: Телець

Народився в рік Водяної Собаки

Національність: українець

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Чому Роман Титикало - найскандальніший адвокат Києва? - Дізнайтеся відповідь у цій статті.

Сім'я

Роман Титикало: джерело: Facebook

Згідно з офіційними даними, Роман Титикало - одружений чоловік. Дружина - Олена Курдалевска. Жінка також є юристом і допомагає чоловікові керувати спільним бізнесом. Подружжя виховує двох дітей: дочку Катерину і сина Данила.

У адвоката є брат - Титикало Володимир Сергійович - помічник-консультант депутата Київради VIII скликання.

Освіта

Роман Титикало: джерело: Facebook

Роман Сергійович є випускником Київського національного університету внутрішніх справ України. У 2009 році отримує ступінь кандидата юридичних наук в тому ж вузі.

Кар'єра і бізнес

Роман Титикало: джерело: Facebook

Працювати Роман Титикало почав ще в студентські роки. У 2003 році отримує роботу головного спеціаліста юридичного відділу в Управлінні держказначейства в Києві.

У 2005 році отримує місце головного спеціаліста Управління з правових питань та роботи з боргами в компанії Укрресурси. На наступний рік обіймає посаду начальника управління у тій же компанії.

Ліцензію адвоката Титикало отримує в 2007 році. Тоді ж стає співробітником компанії Контакт-Інвест, в якій працює в якості директора з юридичних питань до 2010 року.

У 2010 році обіймає посаду директора з правових питань в компанії Пожтехніка.

Свій бізнес Титикало відкриває лише в 2013 році, зареєструвавши юридичну компанію під назвою Титикало і партнери.

Паралельно з власним бізнесом працює в компанії Госінформсервіс. У 2016 році отримує керівну посаду в компанії Капрікорнус.

Роман Сергійович - активний громадський діяч. З 2004 року полягає в Асоціації правників України. У 2007 році реєструє власну громадську організацію - Союз захисту прав підприємців. Крім того, є членом Координаційної ради молодих юристів при Мін'юсті. Також значиться членом київської міської кваліфікаційно-дисциплінарної ікоміссіі адвокатури.

У 2014 році Роман Титикало починає політичну кар'єру. Баллатіруется до Київської міської ради від партії Демократичний Альянс. Свою першу гонку адвокат програє.

У 2015 році стає членом Київської обласної ради від партії Самопоміч. Був головою фракції, а після - заступником голови.

Є головою комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства. Також є відповідальним за впровадження енергозберігаючих технологій.

У 2019 Роман Сергійович намагається потрапити до Верховної Ради. Балотувався по мажоритарному округу №95, але займає всього лише п'ятнадцяте місце на виборах.

Титикало є досить забезпеченою людиною і не приховує цього. Згідно з даними офіційної декларації, адвокат і депутат має дві квартири в Києві і три нежитлових приміщення в столиці. Його дружина Олена має дві квартири і гараж.

У Роман Сергійовича нібито немає свого авто. Машина є у його дружини - Skoda Rapid 2015 року випуску,

Титикало заробляє в рік не більше 165 тисяч гривень, а його дружина - в рази більше. Олена декларувала річний дохід в розмірі, що перевищує 993 тисяч гривень.

Роман зберігає вдома сто тисяч гривень готівкою, у Олена - 35 тисяч доларів.

Володар нагороди Адвокат року-2017. Заслужений юрист України.

Компромат і чутки

Роман Титикало: джерело: Facebook

Роман Титикало - один з найскандальніших адвокатів Києва. Вперше потрапляє в ЗМІ в якості захисника скандального нардепа Семена Семенченко, який раніше судився з журналістом Володимиром Бойком. Тоді окремі ЗМІ відзначали, що Титикало виграє ту справу, пішовши на шахрайство.

Роман Сергійович також звинувачується в рейдерстві. Він нібито скористався особистими зв'язками і організувавши фіктивну фірму Металопрофіль, зумів захопити частину елітної столичної нерухомості, що належить Національному науковому центру радіаційної медицини.

Компанія юриста і науковий центр, яким імовірно керували подільники Титикало, нібито склали договір, за яким частина майна передавалася Металопрофілю для будівництва офісного центру. Афера розкрилася після зміни керівництва Центру, після чого почалися судові розгляди, які Титикало нібито зумів спочатку запутати, а після - відправити в архіви.

Відзначимо, що даний скандал виник, після публікації журналістського розслідування на одному з сайтів. Сам Титикало гостро відреагував на звинувачення і подав на видання до суду, вигравши справу за звинуваченням у наклепі.

У 2017 році Романа Сергійовича звинуватили в приховуванні інформації про доходи і не внесення майнових даних в декларацію. Після того, як правоохоронці звинуватили Титикало, він санкціонував судовий розгляд, яке згодом - виграв.

Крім того, Романа і Володимира Титикало звинувачували в багаторічному здійсненні шахрайських схем в київському пологовому будинку №8. Згідно з даними окремих журналістів, братися заробляють мільйони доларів на столичних породіль.

Брати нібито виводять хабары і кошти, отримані в якості відкатів в офшори через фірму-прокладку ТОВ НДІ Життя.

Також Романа Титикало звинувачували у продажу посад головних лікарів ряду київських лікарень і наживи на потоках з ОРДЛО, на яких він нібито наживається, використовуючи давні корупційні зв'язки.

Фотографії

Роман Титикало: джерело: Facebook

Роман Титикало: джерело: Facebook

Роман Титикало: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку адвоката в соціальній мережі Фейсбук.